Superkangelane: Superauto Lamborghini on filmistuudio Marves Studios uue filmi "Doktor Strange" staar

• Lamborghini teeb debüüdi Marveli uusimas superkangelase filmis
• Huracán Coupé pakub filmimaagiat Marveli uues müstilises superkangelase loos
• Lamborghini uhkeldab tõelise staarina filmi esilinastuse punasel vaibal

Kaassponsor Lamborghini tekitas elevust filmistuudio Marvel Studios uusima superkangelasefilmi „Doktor Strange” esilinastusel Los Angeleses. Film jõuab kinodesse 4. novembril 2016.
Inspireerivat Huracáni saab näha Marveli uusimas mängufilmis. Filmi süžee pöördepunktis saab imetleda Lamborghinit, mille roolis istub filmi peategelane dr Stephen Strange, peavõlur. Doktor Strange, üks maailma tippneurokirurge, valib oma superautoks just kuulsa Itaalias toodetud auto Lamborghini.

Lamborghini Huracán Coupé sobib Marveli uuele edumeelsele visionäärist superkangelasele nagu valatult. Dramaatilise ilmega, legendaarse disainiga ja inspireeriva tehnoloogiaga ülivõimas Huracán on tõeline filmitäht. Sportlik ja dünaamiline ning uuendusliku ja samas eksimatult Lamborghinit iseloomustava välimusega Huracán on loodud intensiivseid sõiduelamusi pakkuma. Ülelaadeta V-10 mootoriga sõiduk tähistab oma näitlejadebüüti silmapaistvalt ja dramaatiliselt.

Doktor Strange annab uue määratluse traditsioonilisele superkangelase loole – see film paelub meid oma leidliku süžeega.

„Lamborghini on vaieldamatult parim valik selle projekti jaoks, sest Huracán toob esile igaühes peituva superkangelase. Uut tüüpi kangelase erakordne lugu peegeldab Lamborghini visionäärist asutaja Ferruccio Lamborghini oma – tegemist on mehega, kes oskas luua autosid, mis panevad kõrvaltvaatajad unistama ja juhid põnevaid elamusi kogema,” ütles Automobili Lamborghini juhatuse liige ja tegevjuht Stefano Domenicali. „Nagu paljud Lamborghini omanikud nii on ka doktor Strange hulljulge ja ambitsioonikas teenäitaja, kes püüdleb tavalisest kaugemale ning tuleb toime igas olukorras olenemata katsumustest, millega ta silmitsi seisab.”

Samal ajal kui kõmupiltnikud trügisid selle nimel, et heita pilk välja pandud Grigio Lynx Lamborghini Huracánile, kõndisid kuulsused kauaoodatud esilinastuse punasel vaibal. Sellel maagilisel üritusel osalesid Emmy võitja Benedict Cumberbatch, kes mängib dr Stephen Strange’i, legendaarne Oscari-võitja Tilda Swinton ning teised filmis kaasa tegevad näitlejad, sealhulgas Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams ja Benedict Wong.

Filmistuudio Marvel Studios filmi „Doktor Strange” tutvustus
Filmistuudio Marvel Studios toob linale uue filmi „Doktor Strange”. See on lugu maailmakuulsast neurokirurgist dr Stephen Strange’ist, kelle elu muutub igaveseks pärast seda, kui autoõnnetus röövib talt võimaluse oma käsi kasutada. Kui traditsiooniline meditsiin aidata ei suuda, on ta sunnitud otsima tervenemislootust ebatõenäolisest paigast – salapärasest enklaavist nimega Kamar-Taj. Dr Strange avastab kiiresti, et tegemist ei ole mitte lihtsalt tervenduskeskusega, vaid ka eesliiniga võitluses nähtamatute kurjusejõududega, kelle eesmärk on hävitada meie reaalsus. Peagi on ta relvastatud uute võlujõududega ning sunnitud valima, kas naasta oma jõuka ja eduka igapäevaelu juurde või jätta see kõik seljataha, et asuda kõige võimsama võlurina maailma kaitsma.


„Doktor Strange’i” osatäitjateks on Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Benedict Wong, Michael Stuhlbarg, Benjamin Bratt, Scott Adkins, Mads Mikkelsen ja Tilda Swinton. Filmi lavastas Scott Derrickson ja produtsendiks oli Kevin Feige. Vastutavad tegevprodutsendid on Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Stephen Broussard, Charles Newirth ja Stan Lee. Stsenaariumi autorid on Jon Spaihts, Scott Derrickson ja C. Robert Cargill. Marveli uus film „Doktor Strange” jõuab USA kinodesse 4. novembril 2016. Tulge ja ühinege dr Strange’iga sellel ohtlikul, põneval ja peadpööritaval teekonnal! 

Lehekülg viimati uuendatud: 20.12.2021