FLYING SPUR V8

Flying Spur V8 on Flying Spuri valiku põnev ja dünaamiline väljendus, mida täiustati vilka ja erksa 4,0-liitrise topelt-turboülelaadimisega V8-mootori lisamisega. Selle atleetlik suutlikkus, rafineeritud käsitöö ja hulk uuenduslikku tehnikat moodustavad kokku neljaukselise Gran Turismo, mis pakub võrdselt nii elevust kui ka elegantsi – nii juhile kui ka reisijaile.

Disain

Bentley Flying Spur V8 kütkestav esinduslikkus maanteel on jõu ja stiili kuulutus kõigile, kes seda näevad. Selle silmatorkavalt jõulised jooned, lihaseline tagaosa ja täiuslikult tasakaalustatud proportsioonid loovad iseloomuliku silueti, mis on korraga nii sportlik kui ka elegantne. Seespool moodustavad võrratu käsitöö ja pisiasjadele pööratud hämmastav tähelepanu reisijateruumi, mis pakub võrdselt nii mugavust kui ka stiili.

Voolitud pinnad koos teravate joontega loovad välisdisaini, mis nõuab tähelepanu ega kao meelest. Sellised läbimõeldud detailid nagu vertikaalliistudega maatriksvõre, kristallimotiividega esituled ja lisana pakutavad 22-tollised mustaks värvitud veljed süstivad tema olekusse puhast atleetlikkust ja elegantsi.
Eksklusiivsed disainidetailid annavad sellele luksuslikule Gran Turismole tema isikupära. Alates neljast ovaalsest summutiotsast kuni ainulaadsete V8-märkideni, mis tähistavad tema staatust mudelivalikus.

Istuge Flying Spur V8 rooli taha ja te avastate avara reisijateruumi, kus teid ümbritseb esmaklassiliste materjalide ja käsitöö kombinatsioon. Dramaatiliselt laskuv keskkonsool koondab kõiki peenekoelisi detaile. Elegantsed jooned kulgevad Bentley tiibadest inspireeritud armatuurlaualt ja kaunilt poleeritud väärispuidult – põhivarustuses on Crown Cut Walnut – kuni luksuslikust nappanahast paneelideni esi- ja tagaustel.

Ilu võib leida kõigist pisiasjadest, näiteks keskkonsoolil asuvatest kaunikujulistest, Bentley „B“ disaini meenutavatest tuulutusavadest. Neid elemente saab aga veelgi peenekoelisemateks muuta tunnusliku rombimustriga rihvelduse lisamisel. Rombimustri teemat jätkates võite paketi Mulliner Driving osana uksepaneelide tavalise siledapinnalise naha asemele tellida kolmemõõtmelise rombimustriga polstri – elemendi, mida kunagi varem pole automaailmas nähtud.

Need, kellele meeldib söakas ja iseteadlik esteetika, saavad paketiga Blackline lisada Flying Spur V8-le iseloomulikumaid ja agressiivsemaid varjundeid. Selles eksklusiivses paketis asendatakse kroomitud välisdetailid, sealhulgas õhuavad esitiibadel, tagakaitseraua ehisliistud, summutiotsad ja palju muud läikivmustade versioonidega.

Suutlikkus

Flying Spur V8 toob teile kätte kõik meelelised kogemused, pakkudes meeliülendavat võimsust ja suutlikkust emotsiooneäratava väljalaskeheli taustal. Selle kergem V8-mootor annab tulemuseks hämmastava vilkuse ja tundlikkuse, mis lisavad põnevust igale sõidule, esimesest kiirendussööstust viimaseni.
Uuenduslikud süsteemid ja tehnika tagavad, et saate Flying Spur V8 harukordsest mootorist alati kõik kätte sõltumata maantee esitatavatest nõudmistest. Lisana pakutav adaptiivvedrustus Bentley Dynamic Ride sisaldab külgkalde korvamise aktiivsüsteemi ning tagab, et alati saab nautida maksimaalset mugavust, kontrolli ja juhitavust.

Kaheksakäiguline topeltsiduriga käigukast tagab tõhusa kiirenduse ja kiired käiguvahetused. Sujuvad vahetused saavutatakse tänu eelvalitud järgmisele käigule. Maksimaalne kiirus tuleb kätte kuuendal käigul, kuna seitsmes ja kaheksas käik on mõeldud kütusekulu vähendamiseks tavalisel sõidul – ideaalne linnaga tutvumiseks või kulgemiseks maanteedel, mis teid järjest kaugemale viivad.

Kuhu teekond teid ka viib, Flying Spur V8 annab teile vajaliku mitmekülgsuse. Ühtviisi haarav on temaga sõita nii järskudes kurvides kui ka laiadel kiirteedel. Väikestel kiirustel pakub lisavarustusse kuuluv elektrooniline nelikroolimine suurenenud liikuvust ja väiksemat pöörderingi, kuna suurematel kiirustel parandab see stabiilsust ning annab teile täiendavat kindlustunnet möödasõitudel ja kurvide läbimisel.

Teekonna lõpetada või pausi teha saate muljetavaldava jõu ja stabiilsusega: lisana pakutavad kerged suure jõudlusega süsinikkeraamilised pidurid – mustad või soovi korral punased – pakuvad hämmastavat pidurdusvõimsust mistahes tingimustes.

Neli sõidurežiimi on teie käsutuses pelga nupupööramisega, nendega saate suutlikkust optimeerida vastavalt oma vajadustele. Sport-režiim maksimeerib dünaamilist reaktsiooni, Comfort-režiim tagab luksusliku kulgemise ka konarlikel linnatänavatel, Bentley režiim loob nende kahe vahel täiusliku tasakaalu ning Custom-režiim võimaldab teil kokku panna mikstuuri oma eelistatud seadistustest.

Tehnika

Pole vahet, kas istute roolis või tagaistmel, Flying Spur V8 kasutab uusimat tehnikat iga teekonna rikastamiseks alates abivalmitest Connected Car-funktsioonidest kuni haarava teabe- ja meelelahutussüsteemini.

Bentley Flying Spur V8 Connected Car-teenused annavad teile kontrolli oma auto ja eespool paistva tee üle. Näiteks funktsioon Find My Car – millele pääseb ligi My Bentley rakenduse kaudu – tagab, et te teate alati, kuhu oma auto parkisite, kuna Private eCall annab silmapilkse ligipääsu hädaabiteenustele, kui te kunagi neid vajama peaksite.

Reaalajas liiklusinfo ja parvetehnoloogia annavad teile täiendava kindlustunde eesseisva teekonna kohta, pakkudes täpseid hoiatusi tee- ja liiklusolude kohta juba enne nendeni jõudmist. Apple CarPlay* võimaldab teile samal ajal turvalise ligipääsu oma mobiilseadme infole, sidevõimalustele ja meediale läbi auto teabe- ja meelelahutussüsteemi.

Kõigil Flying Spur V8 istmetel on autosisene tehnika teie käsutuses pelga ekraanipuute peale. 12,3-tolline kõrglahutusega puutetundlik ekraan tagab eesistujatele ligipääsu mitte ainult kaartidele ja juhiabisüsteemidele, vaid võimaldab neil ka reisijateruumi keskkonda isikupärastada. Ka tagaistujatel on olemas ligipääs samadele juhtseadistele – puutekraaniga kaugjuhtimispuldi abil. Nendelt ekraanidelt saate reguleerida soojendust, tuulutust, istmeid ja meeleoluvalgustust, avada ja sulgeda katuseluuki ja rulookardinaid ning välja tõsta ja ära peita Flying B figuuri, samuti pääsete ligi teabe- ja meelelahutussüsteemi ja navigatsioonisüsteemi funktsioonidele.

Eesistujatele annab lisavarustusse kuuluv Bentley pöörlev ekraan võimaluse valida armatuurlaua kolme variandi vahel: 12,3-tolline puutetundlik ekraan, kolm analoogmõõteriista või väärispuidust ehispaneel. See sulatab tehnika ja käsitöö kokku tõeliselt uueks kunstivormiks.

Flying Spur V8 helisüsteemid on loodud teie vajadustest lähtuvalt ning meie andekad käsitöömeistrid panid need kokku parimatest komponentidest. Põhivarustuses sisalduv Bentley helisüsteem pakub mahlakaid basse, kristallselgeid keskmisi sagedusi ja sillerdavaid kõrgeid helisid, kuna audiofiilid saavad veel teha valiku Bang & Olufseni süsteemi ning tipptaseme, Naim for Bentley süsteemi vahel.

*Apple CarPlay on registreeritud kaubamärk, mille omanik on Apple Inc.

Lehekülg viimati uuendatud: 17.04.2023