CONTINENTAL GT SPEED

Uus Bentley Continental GT Speed on Gran Turismo, mis ehedad emotsioonid rakkesse paneb. Igas W12-mootori pöördes, igas käsitöödetailis on peidus hämmastav jõud, mis annab sõitmise tuumale tohutu põnevuse ja draama.

Ainulaadselt kalibreeritud jõuülekanne koos moodsaimate veermikusüsteemidega lisab puhast rõõmu teie teekonna igale hetkele. Viimistletud, aerodünaamilisi pindu täiustavad julged ja vastupandamatud, vaimustust võimendavad disainidetailid, rõhutamaks auto staatust Bentley võimsaima Gran Turismona, mis tõstab suutlikkuse kõigest muust kõrgemale.

See on adrenaliin kiirendatud kujul.

Tohutu rõõm. Tohutu jõud.

Continental GT Speed on loodud puhast adrenaliinivoolu teie ellu süstima. Selle aukartustäratav W12-mootor on häälestatud vastavalt ainulaadsele Speedi kalibreeringule, mis annab teie kätesse ennenägematu võimsuse. Jõuallikas tagab jahmatava suutlikkuse, viies teid paigalt 100 km/h kiiruseni kõigest 3,6 sekundiga ning saavutades tippkiiruseks 335 km/h.

Hämmastavalt vilgas

Continental GT Speedi toorest jõudu täiendab uuenduslik komplekt tehnikat, tänu millele te sõidunaudingusse lausa upute. Muinasjutulise väleduse tegi võimalikuks elektrooniline nelikroolimine koos elektroonilise piiratud libisemisega diferentsiaali abil realiseeritud veojõu suunamisega. Need ühendatuna Bentley külgkalde korvamise elektrilise aktiivsüsteemiga annavad teile stabiilsuse, mida vajate ka kõige dramaatilisemate kurvide alistamisel.

Lisavarustusena pakutavad kerged suure jõudlusega süsinikkeraamilised pidurid pakuvad ikka ja jälle hämmastavat pidurdusvõimsust.

Põnevusrežiim sisse lülitatud

Lülitage sisse sõidurežiim Sport ja kohe vallandub selle GT tõeline iseloom. See pakub elevust oma spetsiaalse kalibreeringuga, tagamaks mootori hämmastavalt kiiret reaktsiooni juhi soovidele käikude hilisemate ülesvahetamistega kiirendustel ja varasemate allavahetamistega aeglustustel. Käiguvahetused toimuvad samuti välkkiirelt – kiiremini kui ühestki teises Bentleys – ning täiendavad seda reaktsioonivõimet veelgi. Tulemus? Täieliku kontrolli tunne.

Söakas esinduslikkus

Virgutav välisdisain tagab, et Continental GT Speedi muljetavaldava funktsiooniga kaasneb ka vastupandamatu vorm. Iga julge detail viitab sisemisele jõule. Tumedakstoonitud esivõre, Speedi ukselävelaiendused ja silmatorkavad sepistatud 22-tollised Speedi veljed – mis teie valikul on saadaval hõbedaseks või mustaks värvituna või tumedakstoonituna – loovad meeleoluka ja agressiivse ilme.

Sellised eksklusiivsed ja luksuslikud elemendid nagu Speedi embleemid, valgustatud läveliistud ning kütuse ja õli täiteavade Jewel-korgid lisavad välimusele hõbedasi noote ning demonstreerivad, et laitmatu Gran Turismo loomisel pole ühtegi võimalust kasutamata jäetud.

Dramaatiline interjöör

Draama jätkub ka seespool. Tikanditega Speedi peatoed, Speedi embleemid ning soojenduse ja Alcantara-kattega rool on vaid mõned eksklusiivsed ja luksuslikud detailid, mis ümbritsevad teid sõitu nautides. Põhivarustusse kuuluva paketiga Mulliner Driving kaasnevad täiendavad elemendid nagu topelt-rombimustriga tepingud ja sportpedaalid näitavad, et luksust võib leida kõigilt pindadelt.

Äärmiselt ihaldusväärne nahast ja Alcantarast moodustatud värvikombinatsioon on saadaval ainult Speedile, võimaldades teil kombineerida neid kontrasteeruvaid materjale ja nende tekstuure, loomaks kõigile istmetele ainulaadset ja luksuslikku pinda. Võite veel lisada kontrasttoonis tepingud ja soovi korral süsinikkiumustriga armatuurlaua, et luua keskkond, mis võimaldab saavutada uusi sõidurõõmu kõrgusi.

Bentley pöörlev ekraan

Kunst pluss teadus pluss võlujõud annavad hämmastava tulemuse. Lisana pakutav Bentley pöörlev ekraan võimaldab teil valida kolme oivalise vaate vahel: poleeritud väärispuit, teabe- ja meelelahutussüsteemi puutetundlik ekraan või kolm klassikalisema esteetika stiilis rombimustriga rihveldusega analoogmõõdikut. Valik on teie.

Värskeimad uuendused

Pakett Touring varustab teie Continental GT Speedi kõigi uuendustega, mida te vajate oma ainulaadsetel ja mitmekesistel teekondadel. Aktiivne sõidurajal püsimise abisüsteem, adaptiivne püsikiirushoidik, öönägemissüsteem ja esiklaasinäidik tagavad, et iga seiklus algab sundimatuse ja turvalisusega, mida te luksuslikult Gran Turismolt ootate.

Tunnetage heli

Avastage külmavärinaid tekitama mõeldud loomutruu heli lisavarustuse hulka kuuluva helisüsteemiga Naim for Bentley, mis annab teile klassi juhtivad 2200 vatti väljundvõimsust 18 kõlari ja kahe esiistmesisese bassielemendiga.

Lehekülg viimati uuendatud: 28.10.2022