Bentley GT Mulliner Blackline – kaasaegse luksuse tumedam varjund

  • Mulliner juurutab Bentley GT ja GT Convertible’i tarvis ülima luksuse populaarse kaasaegse varjundi
  • Blackline’i elemendid on nüüd saadaval täiendusena Mullineri detailide eksklusiivsele valikule
  • Eredate kroomitud pindade tumedam ja läikivam alternatiiv pakub Mullineri klientidele võimalust oma autot veelgi enam isikupärastada
  • Peaaegu 40 protsenti Continental GT tellimustest sisaldab Blackline’i elemente

Bentley juurutab paketi Mulliner Blackline oma GT-le ja GT Convertible’ile, järgides silmatorkavate Blackline-elementide suurt edu ja populaarsust klientide hulgas.

Võttes oma Gran Turismo juures kroomitud detailide asemel kasutusele julge musta alternatiivi, esitleb Mulliner ultraluksusmargi populaarse neljaistmelise sõiduki tumedamat poolt ning täiendab tohutut pakutava lisavarustuse hulka.

Mullineri oskustööliste poolt loodud GT Mulliner Blackline’i välimuses tehakse praeguste GT ja GT Convertible’i Mullineri variantidega võrreldes arvukalt muudatusi, mis annavad täiendava kaasaegse varjundi tema GT-tippmudelite ülimale luksusele. See on vastuseks kasvavale nõudlusele välimuse mustade ehiselementide järele – 38 protsenti Continentali mudelkonna tellimustest sisaldavad praegu seda lisavarustusse kuuluvat valikuvarianti.

Kõik kroomitud läikivad detailid, välja arvatud Bentley „tiivuline B“ embleem, on Blackline-versioonil asendatud mustadega, samuti on seda värvi esivõre ääris. GT Mullinerile tüüpilise välispeeglite korpuse ülaosa poolmati hõbedase tooni asemel saab Blackline läikivmustad Beluga-värvitoonis peeglikorpused. Mullineri tunnusmärgiks olevad maatriksõhuavad esitiibadel on samuti mustad, Mullineri läikiva embleemiga. Radiaatorivõre koos 3D-disaini läikivate servadega jääb mustaks ja võred esikaitseraua alaosas on samuti musta värvi.

GT Mulliner Blackline’i mudelid saavad ka 22-tollised mustaks värvitud veljed, automaatselt horisontaalasendis püsivatel embleemidel on kroomitud võru. Nende velgede asemele on peatselt saadaval ka mustad, kontrasteeruvate poleeritud „taskutega“Mullineri veljed.

GT Mulliner Blackline’i uhke silmatorkav interjöör jääb praeguse Mullineri versiooniga võrreldes muutumatuks ning võimaldab klientidel nautida mistahes värvitoonide kombinatsiooni Mullineri piiramatu valiku seast või üht kaheksast soovitatavast kolmevärvilisest kombinatsioonist, kasutades Bentley laia nahkade ja niitide valikut.

Paketi Mulliner Driving tavapärase osana saab interjöör ka Bentley ainulaadse topelt-rombimustriga tepingu istmetele, ustele ja tagumistele küljepaneelidele. Läbi rombimustri jooksevad seal nii kontrasttoonis kui ka toon-toonis tepingud. Iga auto salongi tarvis tehakse kokku ligi 400 000 nõelapistet ning iga romb koosneb 712 nõelapistest, mis kõik on täpselt joondatud osutama selle rombi keskmesse, mille nad ise moodustavad. See on võrratu autoehituse tõeline märk.

Sõltuvalt piirkonnast saavad kliendid valida Bentley legendaarse 6,0-liitrise topeltturboga W12-mootori, mis arendab 635 hj või dünaamilise 4,0-liitrise V8, mis annab juhi käsutusse 550 hj. Mõlemad pakuvad reisimiseks piisavat sõiduulatust ja sellist sundimatut suutlikkust, nagu tippklassi Gran Turismolt oodatakse.

Blackline-versiooni lisamine Mullineri GT-mudelite valikusse tugevdab Bentley positsiooni maailma juhtiva luksuslike sportlike Gran Turismode tootjana, pakkudes eritellimusena teostatavaid lahendusi kõige tundlikuma maitsega klientidele, kes soovivad oma isiksusega võrreldavalt ainulaadseid autosid. Lühidalt öeldes on see kaasaegne varjund maailma ülima luksuskupee juures.

Bentley Mulliner – maailma vanim autokerede ehitaja

Bentley Mulliner on autondusmaailmas hästi tuntud kui mitmete kõige erilisemate Bentley sõidukite looja ning on käsitsi valmis ehitanud rohkem kui 1000 ainulaadset autot kõige tundlikuma maitsega klientidele, kes soovivad, et nende auto oleks täpses vastavuses nende isiksusega.

Bentley Mulliner on autokerede ehitamise sünnipaik ning maailma vanim autokerede ehitaja, kus on kolm oma valdkonnale spetsialiseerunud osakonda.

Bentley Mulliner Coachbuilt võimaldab klientidel eritellimuse raames teha tihedat koostööd disaineritega, loomaks või täiendamaks oma ainulaadset sõidukit – Bentley Mulliner Bacalar on esimene selline näide. Bentley Mulliner Classicu pakkumised koosnevad klassikalistest mudelitest alates Blower Continuations Seriesist, mille Mullineri spetsialistid ükshaaval käsitsi valmis ehitavad. Ning lõpuks jätkab Bentley Mulliner Collections põhivaliku luksusele orienteeritud erimite pakkumist klientidele, samuti võimalust isikupärastada ja täiustada oma uut Bentley sõidukit.

Lehekülg viimati uuendatud: 20.12.2021