Bentley Flying Spur pälvis auhinna parima intejööri eest

  • Flying Spur teenis parima autointerjööri ihaldatud auhinna Robb Reporti konkursil Best of the Best
  • Reisijateruumist saadav kogemus on segu Briti käsitööoskustest ja moodsaimast tehnikast

Bentley Motors teatas uhkusega, et Flying Spur teenis Robb Reporti konkursil Best of the Best parima autointerjööri ihaldatud auhinna.

Üle 30 aasta jagab Robb Report auhindu neile, kes paistavad oma konkurentide seast silma erakordse käsitööoskuse, pisiasjadele pööratud tähelepanu ja pideva püüdlusega täiuse poole.

Alates esitlusest 2005. aastal on Flying Spur olnud maailma edukaim sportsedaan, mille interjöör demonstreerib parimat Briti käsitööoskust ja disaini koos moodsaima tehnikaga.

„Flying Spurile on loodud selline interjöör, mida saab kogeda üksnes Bentleys ning see kergitab jätkuvalt latti limusiinide luksuse ja ajatu disaini alal,“ ütles Bentley Americasi president ja tegevjuht Christophe Georges. „Meile on suur au, et Robb Report tunnustas Flying Spuri uuendusi, luksust ja disaini tänavuse Best of the Best auhinnaga.“

Robb Reporti kajastusest: „Flying Spuri siseruum oleks nagu mõisamajast pärit ja teil tundub raske uskuda, et viibite autos, aga mitte mõnes peenes klubisalongis.“

Bentley asjatundlikkus luksuslike ja uuenduslike kaasaegsete autointerjööride loomise alal on nähtav kohe, kui vaid Flying Spuri uksed avada. Sealne siseruum hellitab oma reisijaid mitte ainult ülimugavate istmetega, vaid ka Bentley „tiibade“ teemaga, mis ulatub üle kogu armatuurlaua ja keskkonsooli alaosa. Väärispuidust ehisosad laotuvad üle kogu armatuurlaua ja sealt edasi ustele, luues nii ees- kui ka tagaistujate ümber avarustunde ja elegantse atmosfääri. Oma klassi parimad interjööridetailid nagu kolmemõõtmeline nahkpolster ja „hõljuv“ keskkonsool tugevdavad saadavat elamust veelgi.

Sama võib öelda Flying Spuri reisijateruumis leiduva, klassi parima tehnika kohta. Sisseehitatud SIM-kaart võimaldab pidevat internetiühendust ning autos on alati kättesaadavad My Bentley mobiilsed internetiteenused.

Lehekülg viimati uuendatud: 20.12.2021