Uus ultramoodne meelelahutussüsteem Flying Spurile ja Bentaygale

  • Saadaval on uus, integreeritud Bentley Rear Entertainment
  • Kaks kõrglahutusekraani esiistmete tagaküljel
  • Erakordselt kaasahaarav kogemus uue Flying Spuri ja Bentayga jaoks
  • Kohandatav „võta oma seade kaasa“-kontseptsioon võimaldab vahetut voogedastust
  • Eemaldatavad 10,1-tollised ekraanid pakuvad liikumisel kristallselget graafikat
  • Väga paindliku uue süsteemi saab ühendada olemasoleva, oma klassi juhtiva helisüsteemiga Naim
  • Heli saab voogedastusega üle kanda pardal olevatesse Bluetooth-kõrvaklappidesse või isiklikesse peakomplektidesse
  • Tarkvara uuendamine „läbi õhu“ tagab tulevikukindluse
  • Disainitud ja konstrueeritud erakordsete teekondade loomiseks

Bentley võtab kasutusele uue tagaistmetel reisijaile mõeldud meelelahutussüsteemi Flying Spuri ja Bentayga tarbeks. Bentley Rear Entertainment pakub uusimat ühenduvustehnikat, kombineerides ülimalt paindliku süsteemi klassi juhtiva helisüsteemiga Naim for Bentley, mis on juba mõlemale mudelile saadaval.

Nutikas „võta oma seade kaasa“-kontseptsioon võimaldab klientidel voogedastada sisu oma nutitelefonist, arvutist või tahvelarvutist otse Bentley Rear Entertainment-süsteemi minimaalsete jõupingutustega ning ilma mingite juhtmeteta.

Erakordselt kaasahaarav meelelahutuskogemus sisaldab kaht kõrglahutusega 10,1-tollist ekraani, mis on paigaldatud esiistme tagaküljele. Tahvelarvutid on ka eemaldatavad ning seal kasutatakse kristallselget graafikat lahutusvõimega kuni 1920×1080 punkti, mis pakuvad liikumise ajal täiuslikke visuaale.

Bentley Rear Entertainment-süsteemi heli saab Bluetoothi kaudu voogedastada autoga koos tarnitud kõrvaklappidesse või kliendi isiklikesse kõrvaklappidesse. Teine võimalus on voogedastada heli otse Flying Spuri või Bentayga olemasolevasse ja klassi juhtivasse helisüsteemi Naim, millel Flying Spuri puhul on tööstusharu juhtiv, 2200-vatine võimsus. Tarkvara uuendamine „läbi õhu“ tagab klientidele tulevikukindluse koos uusimate edusammudega tehnikas.

Ivo Muth, Bentley Motorsi elektrotehnika- ja elektroonikadirektor: „Uus Bentley Rear Entertainment-süsteem ühendab kasutamislihtsuse rafineeritud disaini ja funktsionaalsusega. See võimaldab tagaistujatel ligi pääseda pidevalt laienevale meelelahutusmaailmale erakordselt kaasahaarava süsteemi kaudu, mis esindab uusimaid saavutusi autosisese tehnika vallas. Süsteem pakub selliseid digitaalmeelelahutuse teenuseid nagu meedia ja voogedastatav sisu peaaegu kõigilt maailmas tegutsevatelt teenusepakkujatelt ning muudab teie auto teie isiklikuks liikuvaks eksklusiivseks kinosaaliks.

Bentely uus „võta oma seade kaasa“-kontseptsioon töötab laitmatult koos reisija oma seadmega, pakkudes kõrglahutusega 10,1-tollise ekraani ja vapustava helikvaliteedi hüvesid. Bentley Rear Entertainment on veel üks näide, kuidas Bentley aitab oma klientidel luua nende oma erakordseid teekondi.“

Integreeritud tehnika tööks või puhkuseks

Uue tagaistujate meelelahutussüsteemi loomiseks ühendati Bentley oskusteave luksuse ja uuenduste alal. Bentayga ja Flying Spuri mudelite tagaistmed on juba niigi ülim paik liikumise ajal töötamiseks või lõõgastumiseks, nüüd täiustatakse neid veel moodsaima heli ja pildiga.

Tagaistujad saavad oma mobiilseadmetest süsteemile sisu edastada mitmel viisil. Sisu saab mõlemale Bentley Rear Entertainmenti ekraanile ladusalt üle kanda nii iOS-i kui ka Androidi meediarakendustelt.

Eeldusel, et nii seade kui ka Bentley Rear Entertainment on seadistatud töötama samas WiFi-võrgus, saavad reisijad pruukida oma soovitud rakendust, olgu selleks näiteks Amazon Prime, Disney+, Youku või Apple TV. Sisu on nähtav Bentley süsteemi puutekraanidel.

Kliendi seadme peegeldamine on nüüd võimalik ka Bentley Rear Entertainmenti ekraanidele. See kasulik funktsioon peegeldab  10,1-tollisele ekraanile mobiilseadme ekraani täpset koopiat, sealhulgas hüpikaknaid, teavitusi ja ekraani pööramist.

Populaarne meelelahutuslik voogedastusteenus Netflix, mis pakub tuhandeid filme ja teleprogramme, on Bentley Rear Entertainmenti juba eelnevalt paigaldatud. Tänu sellele saab Netflixi vaadata ilma kliendi seadme sisu voogedastusamata.

Mõlemad eemaldatavad puutekraanid on varustatud HDMI-liidesega, mis võimaldavad kasutada selliseid meediaseadmeid nagu Amazon Firestick või mängukonsoole. Uusim USB-C-liides pakub käepärast laadimisvõimalust kliendi mobiilseadmetele, samuti varundamist tarkvarauuenduste tarvis. Bluetoothi alternatiivina on olemas ka kõrvaklapipesa.

Kõrglahutusekraanid on puutetundlikud ning helitugevuse, heleduse ja allika valiku funktsioon ning kasutamisjuhend on sõrmeliigutuste abil kergesti kasutatavad.

Mõlemad Bentley Rear Entertainmenti ekraanid on kinnitatud esiistmetele spetsiaalsete hoidikute abil, mis tagavad ka süsteemile toite. Nii ekraane kui ka hoidikuid saab soovi korral eemaldada.

Ekraani tagaküljel asub mikrofon, mis jälgib Bentayga või Flying Spuri Naimi helisüsteemist tulevat heli ja kindlustab, et see oleks alati sünkroonis Bentley Rear Entertainmenti süsteemis taasesitatava meediaga.

Lehekülg viimati uuendatud: 20.12.2021