Uued Continental GT S ja GTC S – veelgi sportlikumad

  • Efektsem väljanägemine tänu uutele velgedele, mustadele kroomelementidele ja interjöörikujundusele
  • Uus V8 väljalaskesüsteem loob sobiva helitausta
  • Põhivarustuses adaptiivvedrustus Bentley Dynamic Ride tagab eeskujuliku manööverdusvõime
  • Tumedakstoonitud esi- ja tagatuled lisavad esinduslikkust
  • Läikivmust esivõre ja välimuse ehisosad rõhutavad sportlikku iseloomu
  • Uued ja ainulaadsed 22-tollised veljed värvitoonides Gloss Black ja Pale Brodgar Satin
  • Ainulaadne kahevärviline interjöör sisaldab Fluted-disainiga sportistmeid
  • Dinamica ja naha kombinatsioon reisijateruumis – nauding ka kompimismeelele
  • Uued S-tikandid loovad reisijateruumi kontraste
  • Uus suutlikkusele keskendunud graafika juhi ees ekraanil

 

Bentley lisab oma Continental GT perekonda kontrasti ja sügavust, tuues välja sõidusuutlikkusele ja visuaalsele esinduslikkusele fokuseeritud uue S-valiku. Arvukate täiustustega välisdisainis, interjööri varustuses ja sõidudünaamika süsteemides tõstab Bentley oma Gran Turismo retseptis uue S-valikuga esiplaanile sõidunaudingu. See täiendab „ratastel heaolu“ kontseptsioonile lähenemist täpselt vastupidise nurga alt kui hiljuti esitletud ja mugavustele keskenduv Azure’i valik.

Bentley kaheukseliste mudelite omanikud on alati osanud hinnata neile pakutava valiku laia ulatust alates 6,0-liitrise W12-mootoriga Continental GT Speedi raevukast suutlikkusest kuni 4,0-liitrise Continental GT V8 ainuomase tuksumiseni. Nüüd saavad omanikud Continental GT ja GTC S-i saabumise järel rõhutada ka 4,0-liitrise V8-mootoriga Bentley Continental GT sportlikku iseloomu tänu mitmesugustele suutlikkusele fokuseeritud disaini- ja tehnilistele elementidele.

Vilgas ja meeliülendav

Uues S-is töötab kogu maailma klientide hulgas erakordselt menukas 4,0-liitrine V8-mootor võimsusega 550 hj ja pöördemomendiga 770 Nm, viies auto paigalt 100-kilomeetrise tunnikiiruseni kõigest 4,0 sekundiga. GT ja GTC S-i tarvis täiendati seda jõuallikat põhivarustusse kuuluva sportväljalaskega, mis veelgi võimendab V8 iseloomulikku tööhäält.

Lennukas kiirekäiguline ja kergem 4,0-liitrine V8 annab Continental GT S-mudelitele erksa ja vilka iseloomu, mida veelgi võimendab adaptiivvedrustus Bentley Dynamic Ride – moodne 48 V kere kaldumisvastane aktiivsüsteem, mille esimesena võttis kasutusele just Bentley. Stabilisaatorivarrastel paiknevad elektrimootorid suudavad 0,3 sekundi jooksul tekitada kuni 1300 Nm momenti ja aktiivselt kompenseerida kurvi kiirel läbimisel tekkivaid jõude kere põikkalde vähendamiseks, kuid suurendades samal ajal sõidumugavust reisikiirustel tänu parema ja vasaku külje rataste üksteisest lahutamisele.

Välisdisain: iseteadlik ja otstarbekas

Uute S-mudelite visuaalne mõju on silmapilkne ja dramaatiline – seeda loob kogu välimus alates läikivmustast esivõrest ja ehisosadest kuni iseloomulike S-embleemideni esitiibadel. Esi- ja tagatuled on tumedaks toonitud, kõik välised ehisosad aga läikivmustad – erandiks on ainult kroomitud tiivuline Bentley embleem ja tähed. Läikivmustad tiivad rõhutavad tumedamat välimust veelgi. Nende lahendused mõjuvad dramaatiliselt, andes GT ja GTC S-ile iseteadlikuma väljanägemise vaatamata kerevärvide piiramatule valikule.

S-valikule pakutakse täiesti uusi 22-tollised velgesid, mille viis Y-kujulist kodarat on läikivmustad, kuid saadaval ka uues Pale Brodgar Satin värvitoonis. Kodarate vahelt paistvad punased pidurisadulad loovad täiusliku sportliku kontrasti.

Teine veljevariant S-mudelitele on 21-tollised kolme kodaraga veljed, kus on ühendatud läikivmust ja läiketöötlusega viimistlus. Needki on S-valikule ainulaadsed.

Välimuse eritunnusteks on veel S-embleemid esitiibadel, neli summutiotsa (loomulikult musta värvi) ja mustad küljekarbilaiendused Continental GT Speedi eeskujul.

Interjööri disain: dramaatiline, isikupärane ja puudutamisel meeldiv

Dünaamilist ja otstarbekat välisdisaini täiendab silmatorkav ja suutlikkusele keskendatud interjöör, mille kahevärviline kujundus on S-mudelitele ainulaadne.

Bentley varajastel päevadel mähkisid võidusõitjad Brooklandsis ja Le Mansis startides roolivõru nööri sisse – see oli pehmem ja tagas parema haarde. Tänapäevaste sportlike Bentleyde juhid on märksa paremates tingimustes, kuna seemisnahataoline kunstmaterjal Dinamica on ideaalne Continental GT ja GTC S-valiku roolil, käiguvalitsal, istmepatjadel ja seljatugedel kasutamiseks. Istmekülgedel, uksepaneelidel, armatuurlaual ja keskkonsooli ümber pruugitakse polstrimaterjalina naturaalnahka. Dinamica ja Bentley mudelitest lahutamatu naha kombinatsioon võimaldab luua interjööri viimistluse, mis pakub käega katsumisel meeldivat kontrasti sileda pinnaga naha ja pehme, kergelt karustatud Dinamica vahel.

Näidikud juhi ees jätkavad sporditeemat samasuguse suutlikkusele orienteeritud graafikaga nagu Continental GT Speed. S-variandi istmed on Flute-disainiga, millele soovi korral võib lisada tepingud. S-embleem on tikitud kõigile peatugedele, kliendi soovil saab need lisatasuta asendada Bentley tiibade tikitud kujutistega. Viimistlus sisaldab veel metallist S-embleemi armatuurlaua kaasreisija poolsel küljel ja Bentley valgustatud läveliiste, mille kõrval on Bentley Motors Ltd sildi asemel S-embleemiga metallplaat.

Kliendi valik – sport ja heaolu erinevas vahekorras

Silmatorkava disaini, suutlikkuse ja manööverdusvõime kombinatsioon muudab Continental GT S-i ja Continental GTC S-i köitvaks kõigile neile, kes peavad lugu võimsatest, kuid märkamatuks jäävatest kiiretest autodest. S-mudelite kõrval tõi Bentley hiljuti välja ka heaolule orienteeritud Azure’i valiku. Sellega muutub klientidel lihtsamaks valida oma Bentley rõhuasetust – Azure’i eelistades saab keskenduda auto pakutavatele mugavustele ja heaolule, kuna S ja Speed seavad esiplaanile dünaamilise suutlikkuse ja visuaalse esinduslikkuse.

Lehekülg viimati uuendatud: 20.06.2022