Tipptasemel autohooldus

Pakume tipptasemel autohooldust, remonttöid ning pesulateenuseid. Samuti pakume kere- ja värvitöid lähipiirkonna modernseimas töökojas. Meie tehnikud on kvalifitseeritud spetsialistid, kellelel on kõik vajalikud spetsiaaltööriistad ja diagnostikavahendid. 2018. aasta märtsis alustas tegevust Carstadti töökoda ning see on Eesti kõige moodsama tehnikaga autode kereremonditöökoda. Töökoja sisseseade ja tehnoloogia vastab ŠKODA, Porsche, Lamborghini, Lotuse ja Bentley standarditele.

Carstadt

 

Harjumaal Tabasalu lähedal asuva osaühingu Carstadt asutasid 2017. aastal koostöös kolm ettevõtet: Auto 100 Tallinn AS, SKO Motors OÜ ja Auto 100 AS.

Carstadti töökoda alustab tegevust 2018. aasta märtsis ja see on Eesti kõige moodsama tehnikaga autode kereremonditöökoda. Töökoda on projekteeritud koostöös tunnustatud autovärvide ja seadmete maaletoojaga Benefit AS.

Loodud ühisettevõte eesmärk on teostada nüüdisaegseid kere- ja värvitöid, mis vastavad tootjatehaste kõigile nõuetele. Töökoja sisseseade ja tehnoloogia vastab ŠKODA, Porsche, Lamborghini, Lotuse ja Bentley standarditele. Peale selle ollakse tehniliselt valmis tegema keretöid ka keerukamate tehnoloogiate puhul, nagu alumiinium, süsinik jms.

Carstadt plaanib käia kaasas üha keerukamate tehnoloogiate kasutuselevõtuga. Tänu sellele tagatakse ka tulevikus oma klientidele nii kvaliteetne töö kui ka tootjatehaste keregarantii säilimine tehase nõuete alusel.

Keretöid tehakse ŠKODA ametlikele esindustele Auto 100 Tallinn AS, SKO Motors OÜ, ainukesele ametlikule Porsche müügi- ja hoolduskeskusele Porsche Tallinna esindus ning teistele Premium-markidele, mida müüb Auto 100 AS.

Porsche Tallinna esindus on ühtlasi ainuke Porsche Classic Partner lähiriikides. Seega on Carstadt OÜ valmis ka renoveerima ja taastama klassikalisi autosid.