FLYING SPUR

Flying Spur moodustab vastupandamatu tasakaalu võimsa suutlikkuse, moodsa käsitöökunsti ja uuendusliku tehnika vahel. Selle 6,0-liitrine W12-mootor ja silmatorkav kaasaegne disain võimaldavad tal saavutada rafineerituse ja sõidutäiuslikkuse uusi tasemeid täielikus harmoonias, luues harukordse Gran Turismo kogemuse nii juhile kui ka reisijaile. 

Disain

Valiku kõige võimsama Flying Spuri stiil on kenas kooskõlas sisuga. Tunnuslikud vertikaalliistud ja maatriksvõre harmoneeruvad täiuslikult selle neljaukselise Gran Turismoga, moodustades domineeriva ja jõulise esteetika. Seespool on kõik pinnad valmistatud käsitööna kõige peenematest olemasolevatest materjalidest ning hoolikalt viimistletud mugavuse ja stiili saavutamiseks.

Iseteadlik ja modernne disain annab Bentley Flying Spurile maanteel köitva esinduslikkuse. Teravad jooned, voolavad vormid ja kaunilt tasakaalustatud proportsioonid loovad kõrgendatud tasakaalu- ja elegantsitunde.
Karisma ja isiksus sulanduvad kokku tänu hoolikalt läbimõeldud detailidele nagu vertikaalliistudega maatriksvõre, kristalliefektiga esituled, põhivarustusse kuuluvad 21-tollised kümne topeltkodaraga veljed ning soovi korral ka valgustusega Flying B figuur. Iga ainulaadse kaunistuse avastamine viib teid inspireerivale teekonnale.

Flying Spuri reisijateruum on koht, kus saavad kokku kaasaegne disain ja oskuslik käsitöö, andes tulemuseks uhke stiili ja eheda lõõgastuse tasakaalu nii juhile kui ka neile, kes eelistavad olla reisijad. Harmooniline interjöör on valmistatud parimatest võimalikest materjalidest ning seda iseloomustab ainulaadne topeltsoontega istmedisain. Ent kui te valite paketi Mulliner Driving, võite valida ka Lofted Diamond-disaini, kus sundimatult on ühendatud peenekoelised tepingud ja tikandid. Samal ajal on puitviimistlus Crown Cut Walnut oma horisontaalse sirge puidusüüga osa põhivarustusest ning annab panuse interjööris valitsevasse ruumikuse tundesse.

Pakett Blackline pakub Flying Spuri välisdisainile iseloomulikku julget lähenemist, täiendades selle niigi silmatorkavat esinduslikkust ja luues midagi veelgi kütkestavamat. Kõik kroomitud välisdetailid on asendatud läikivmustade versioonidega, sealhulgas küljeakende raamid, esitiibade õhuavad, ehisliistud uste alaosas, radiaatori maatriksvõre ja palju muud. Tulemuseks on aukartustäratav, veelgi agressiivsem esteetika.

Suutlikkus

Flying Spur W12 ühendab ülima võimsuse ja kiiruse, pakkudes meeliülendavat ja mitmepalgelist sõidukogemust. Flying Spur on ehitatud 6,0-liitrise W12-mootori ümber, luues mõjuka olekuga võimsa ja luksusliku Gran Turismo. Saate kogeda hämmastavat võimsust, kiirendust ja juhitavust, auto on suuteline läbima 0–100 km/h kiirenduse 3,8 sekundiga ning saavutama tippkiiruseks 333 km/h. Ülev meeleolu käib alati kaasas, kui saadaval on 635 hj võimsust ja 900 Nm pöördemomenti.

Tänu kaheksakäigulisele topeltsiduriga käigukastile toimuvad käiguvahetused kiiresti ja kiirendused sundimatult ning teie valitsete teed täielikult. See on tasakaalustatud ja enesekindlusest pakatav sõidusuutlikkus, võimeline saavutama tippkiirust kuuendal käigul, kuna seitsmes ja kaheksas käik aitavad vähendada kütusekulu reisikiirustel.

Neli sõidurežiimi pakuvad mugavust ja kontrolli igal teekonnal sõltumata oludest. Teie käsutuses on sõidurežiimid Comfort, Sport, Bentley ja Custom, mis kõik intelligentsel moel tasakaalustavad täiuslikult juhitavuse ja võimsuse sõltuvalt teid ümbritsevate olude nõudmistest. Lisaks muudab adaptiivne klapijuhtimine ka helitausta, võimaldades teil Sport-režiimis sukelduda kvaliteetsesse kuulamiskogemusse ning Comfort-režiimis tagasihoidlikumasse väljalaskehelisse.

Bentley Dynamic Ride kuulub põhivarustusse ning lisab teie sõidule veelgi kõrgemad kontrolli ja enesekindluse tasemed tänu sisseehitatud 48 V elektroonilisele külgkalde korvamise aktiivsüsteemile, mis on mõeldud pakkuma muljetavaldavat vilkust ja stabiilsust mistahes kiirusel.

Pole vahet, kas läbite linnu või ületate terveid mandreid, Flying Spur sobib igaks teekonnaks. Elektrooniline nelikroolimine vähendab auto pöörderingi väikestel kiirustel ning tagab lihtsama parkimise ja manööverdamise, kuna suurel teel parandab see auto stabiilsust, lisades kindlustunnet möödasõitudel ja rajavahetustel. Kiire ja tõhusa pidurdamise täiendava julgustusega ning koos täiustatud õhkvedrustuse pakutava suurema sõidumugavuse ja muljetavaldava dünaamikaga saate kindlustundega sõita suurematel kiirustel ja muretult väikestel kiirustel.

Süsinikkeraamilised pidurid on mustad või soovi korral punased ning tänu lennundus- ja kosmosetehnikast pärit tohutule pidurdusvõimsusele tagavad, et teie teekonna lõpetamine on samamoodi kontrolli all nagu sõit isegi.

Alati sisselülitatud tehnika

Ümbritseva maailmaga saate ühenduses olla My Bentley Connected Cari paljude sihtotstarbeliste funktsioonide abil, mille hulka kuuluvad Apple CarPlay*, satelliidikaardid ja My Bentley rakenduse kaudu kasutatav My Car Status.
Sellised nutikad turvasüsteemid nagu kohalike ohtude info ja Private eCall, mis sisseehitatud SOS-nupu kaudu annab silmapilkse ligipääsu hädaabiteenustele, tagavad täieliku kindlustunde.

Puutetundlikul ekraanil juhtseadised reisijateruumi esi- ja tagaosas võimaldavad teil kujundada oma teekonda vastavalt oma meeleolule. Kõik, alates soojendusest, tuulutusest, teabe- ja meelelahutussüsteemist, katuseluugist ja navigatsioonisüsteemi juhtseadistest on ootevalmis. Eesistujad pääsevad kõigile neile võimalustele ligi armatuurlaua keskel asuva 12,3-tollise kõrglahutusega puutekraani kaudu, kuna tagaistujad saavad selleks kasutada puutekraaniga kaugjuhtimispulti.

Bentley ainulaadne viis käsitöö ja tehnika ühtesulatamiseks leidis rakendust ka Flying Spurile pakutavate heliseadmete juures. Põhivarustusse kuuluv Bentley helisüsteem pakub sillerdavaid kõrgeid helisid, mahlakaid basse ja kristallselgeid kesksagedusi, loomaks täiuslikku helitausta kõikidele teekondadele.
Tõeliselt haarava kuulamiskogemuse saamiseks võite valida ka võimsa Bang & Olufseni süsteemi või valiku tippu kuuluva Naim for Bentley, mis on mõeldud kõige pühendunumatele audiofiilidele.

*Apple CarPlay on registreeritud kaubamärk, mille omanik on Apple Inc.

Lehekülg viimati uuendatud: 19.10.2022