Lotus Elise 250 – kiirus, stiil ja teatraalsus

• 50. aastapäeva erimudel tähistab Hetheli tehase asutamist
• Käsitsi viimistletud koos standardvarustusse kuuluvate kergete süsinikosadega
• 899 kg tühimass tagab puhta ja täpse sõiduelamuse

Tähistades stiili ja kergust ning aidates ettevõtte kuulsa Hetheli tehase 50. aastapäeva tähelepanuväärseks muuta esitles Lotus oma kollektsiooni uusimat täiendust: eksklusiivset Elise 250 erimudelit.

Uus Lotus Elise 250 erimudel, mis põhineb käesoleva aasta alguses turule tulnud ja kiidusõnu pälvinud Elise Cup 250-l, ent mille standardvarustusse kuulub mitmesuguseid eksklusiivseid osi, pakub muljetavaldavat kombinatsiooni jõudlusest ja teatraalsusest. Ülelaaduriga 243 hj mootori, 0–100 km/h 3,9-sekundilise kiirendusaja ning ainulaadse käsitsi viimistletud salongiga mudel määratleb ideaalselt eheda Briti sportauto käesoleval pidustuste aastal.

Ettevõtte ühelt kõige pilkupüüdvamalt mudelilt inspiratsiooni saanud uus Elise on täiuslik segu nii stiilist kui ka sisust. Ühe maailma kõige kuulsama automargi käsitsi valmistatud sportautole kohaselt on see kaunite detailidega ja kavandatud austusavaldusena ühele lugematute Lotuse fännide lemmikautole.

1963. aastal turule tulnud Lotus Elanist sai üks 60ndate autode ikoone ning sellest sai isegi üks tollaste hittsaadete, kaasa arvatud klassikalise sarja „The Avengers“ täht.

Norfolkist pärit käsitsi valmistatud sportautot on pikka aega peetud sektori etaloniks – pakkudes sellist täpsust ja juhi osalust, millele konkurentide seas puudub vastane. 

Lehekülg viimati uuendatud: 20.12.2021