Lamborghini superautost inspireeritud VIKS GT

Kas tundub tuttav? Vaadake lähemalt, sest see pole tavaline Viks, jalgratas, mida Eestis juba 3 aastat toodetud on.

Viks GT stiilse ja julge versiooni loomisel saadi inspiratsiooni Lamborghini superautode teravatest servadest ja kolmnurkadest. Lamborghinit disaini järgiv Viks – või Gran Turismo, nagu meie seda kutsume – on samasuguse visuaali ja mõõtudega nagu klassikalised Viksid, kuid selle siluett näeb välja eriti kiire ja võimas. Roostevaba terase asendamine alumiiniumisulamiga vähendas standardse S-suuruses raamiga võrreldes ligikaud 40%. See andis ettevõttele võimaluse siseneda alla 10 kilo kaaluvate linnarataste turule.

Idee asendada kuulsad ümar nurgad teravamatega sündis Viksi alguspäevadel 2013. aastal. Viimistlemiseks, peenhäälestamiseks ja erinevate materjalidega katsetamiseks kulus paar aastat, kuni selle suve lõpuks oli käsitsi kokku pandud esimene Viks Gran Turismo valmis. Raam näeb välja nagu tõeline Viks, kuid see on teravam, saledam ja maskuliinsem.

Peagi on need erinevates suurustes Lamborghini värvides GT raamid ja komplekteeritud rattad ettetellimiseks saadaval.

Roostevaba terasest prototüüp Viks GT 001 saab näha Viksi edasimüüja Vélowland'i väljepanekul (boks 11.F078) näitusel BIKE MOTION BENELUX Utrechtis Hollandis, mis algas juba täna ja kestab kuni 24. oktoobrini.

Kui soovite lisateavet ratta tehniliste andmete ja hindade kohta ning pilte, võtke VIKSiga kindlasti ühendust.
info@viks.cc
www.viks.cc

Lamborghini Huracán LP 610-4 tehnilised andmed ja hinnakiri SIIN.

Fotode autor: FELIX LAASME / HOOLIGANHAMLET 

Lehekülg viimati uuendatud: 20.12.2021