Huracán Tecnica väisas Tallinnat

7. septembril esitles Lamborghini Tallinna esindus klientidele ja ajakirjanikele Alexela kontserdimajas Huracáni perekonna uusimat liiget Tecnicat. 

Huracán Tecnica on järgmise põlvkonna tagaveoline V10, mis on loodud juhtidele, kes otsivad lusti ja täiuslikku elustiili nii maanteel kui ka ringrajal. Tema uudne väljanägemine eristub silmapilkselt kõigist varasematest Huracánidest ning on sama innovaatiline nagu mootorikatte all peituv tehnika.

Tecnica uus välimus rõhutab täiustatud aerodünaamikat, mis tagab parema suutlikkuse, stabiilsuse ja kasutamislihtsuse, eriti ringrajal. Huracán STO päritoluga mootor on 30 hj võimsam kui Huracán EVO tagaveolisel versioonil (RWD) ning arendab 6500 p/min juures pöördemomenti 565 Nm, lühendades 100 km/h saavutamiseks kuluva aja 3,2 sekundini. Kergekaalulise Tecnica ümberkalibreeritud LDVI-süsteem ja iseloomuliku häälestusega sõidurežiimid koos vedrustuse spetsiaalse seadistusega, vahetu tagarattaroolimine ja uuenduslikud täiustused pidurite jahutamisel võimaldavad juhil nautida täiuslikku Huracáni igas olukorras. Huracán Tecnica paneb oma talendi rakkesse ja pakub parimat mõlemast maailmast, olles sügavalt mitmekülgne supersportauto nii maanteesõiduks kui ka ringraja tarvis.

Fotod: Karen Härms

Lehekülg viimati uuendatud: 03.04.2023