DISAIN

Domineeriv vorm

Flying Spuri enesekindel vorm tõmbab kohe tähelepanu. Radiaatori läikivmust maatriksvõre koos läikivate kroomitud vertikaalliistudega moodustab kontrasti elegantsete ümarustega. Teravad ja katkematud disainijooned – mis on loodud automaailma suurimaid kuumvormimisel valminud paneele kasutades – tõmbavad pilgu auto graatsilisele, kuid samas ka lihaselisele profiilile. Esirataste ettepoole nihutamisega kergitati mootorikatte profiili ja loodi peenelt tasakaalustatud proportsioonid. Tulemuseks on välimus, mis on korraga nii lõpetatud kui ka veetlev.

Pilkupüüdva kristalliefektiga maatriks-LED-esituled lisavad autole iseteadlikku esinduslikkust, mida võimendavad veelgi kroomitud randid, võimaldades tuledel kalliskividena särada isegi süütamata olekus.

Esimest korda pärast 1950ndaid aastaid on Flying Spuril taas saadaval maatriksvõret krooniv silmatorkav Flying B. Roostevabast terasest valmistatud ja käsitsi poleeritud figuur sisaldab uuenduslikke valgustusega tiibu, mis süttivad koos esituledega.

 

INSPIREERIV INTERJÖÖR

Seespool ühendavad Bentley tiibadest inspireeritud kontuurid reisijateruumi kahte poolt. Voolava keskkonsooli rõhutatud tiibade kuju kerkib ja voogab üle kogu armatuurlaua, liikudes sealt edasi esi- ja tagaustele. See moodustab reljeefse voo läbi kogu siseruumi ning tugevdab avarustunnet.

Keskkonsoolil on nii esi- kui ka tagaosas käepärased panipaigad, eesmine sisaldab mobiiltelefoni juhtmeta laadimise võimalust ja kaht USB-liidest. Keskkonsooli mööda üles liikudes leiame sealt detailitäpse keskmise tuulutusava, mis on kujundatud tagatulede Bentley „B“ disaini järgides ja sisaldab pilkupüüdvat Bentley kella. Valida on kas poleeritud või rombimustriga rihveldusega viimistlus ning sama disaini kordavad ka reisijateruumi tagaosa keskmised tuulutusavad, andes kogu interjöörile harmoonilise ilme. Interjööri kujundamisvõimalustega lähemaks tutvumiseks külastage meie konfiguraatorit.

Disainitud teie poolt

Nii seest- kui ka väljastpoolt saab Bentley Flying Spuri rafineeritud disaini veelgi täiendada arvukate lisadega.

Pakett Mulliner Driving pakub tasakaalustatud valikut täiendavaid funktsioone ja viimistlusi neile, kes soovivad oma isikupära rohkem esile tõsta. Istmete jaoks on loodud Lofted Diamond-stiil, kus muster otsekui voolab seljatugedelt alla ning iga üksik romb on ainulaadne nii oma suuruselt kui ka kujult.

Uksepaneelide viimistlemiseks saab kasutada ruumilise rombimustriga nahka, kuid olemas on ka Mullineri kolmemõõtmelisest Open Pore-pähklipuidust paneelid. Pakett Mulliner Driving sisaldab veel võimalust paigaldada autole 22-tollised suunaliste kodaratega veljed, mis on saadaval koos teatud viimistlusvalikutega.

Samal ajal laseb lisana pakutav ning esiklaasist tagaklaasini ulatuv panoraamkatuseaken valgusel sõitjateruumi voolata, luues autosviibijaile meeliülendava tunde. Naturaalsed materjalid ja käsitöö moodustavad elegantse ja õdusa interjööri, mille tarvis on saadaval lai valik viimistlusvõimalusi ja värve – nii saate selle ruumi täpselt oma soovide järgi kujundada.

 

TASAKAALUKAS JÕUD

Tasakaalu ja dünaamilise juhitavuse optimeerimiseks ja parandamiseks paigutati Flying Spuri mootor auto keskkohale lähemale. Samal ajal jälgib aktiivne nelikvedu haardumise määra ning kohandub vastavalt sõiduoludele ja maastikule, tagamaks alati juhile kindlustunnet. Teil on võimalus valida nelja sõidurežiimi vahel ning tänu sellele saate soovi korral nautida kaasahaaravat juhtimiskogemust, säilitades seejuures täieliku kontrolli.

Flying Spur W12* paneb W12-mootori aukartustäratava iseloomu kindlalt rakkesse, ühendades muljetavaldava võimsuse ja pöördemomendi sundimatuks kiirenduseks kuni tippkiiruseni 333 km/h.

Teine võimalus on Flying Spur V8, mis pakub meeliülendavalt jõulist sõitu koos emotsiooneäratava väljalaskeheli ja tundliku kiirendusega. Mootor arendab 550 hobujõudu, tippkiirus on 318 km/h ning 100 km/h saavutamiseks kulub 4,1 sekundit. Selle kerge mootor suurendab sõiduulatust ja parandab vilkust – eriti koos Bentley adaptiivvedrustusega.

Mõlemad mootorivalikud tagavad hingevärinaid tekitava sõiduelamuse, säilitades seejuures mugava kulgemise. Amortisaatorite pidevjuhtimine tagab sõidumugavuse ja dünaamiliste võimete laia skaala.

 

LADUS TEHNIKA

Nutikas ja ühendatud tehnika on kõikjal Flying Spurisse sujuvalt integreeritud, pakkumaks hõlpsat juurdepääsu teabe- ja meelelahutussüsteemi, navigatsiooni ja kliimaseadme juhtseadistele ilma teekonda katkestamata. Teie saate jääda oma eraldatud kookonisse, kuid vajadusel võite alati olla ühenduses välismaailmaga.

Digitaalne näidikuplokk annab teile vajalikku infot täpselt vajalikus kohas, kuna keskse infotabloo 12,3-tolline kõrglahutusega puutekraan oma täpsema puutetundlikkuse ja täiustatud funktsionaalsusega annab võimaluse vahetada muusikapala nii, et ka navigatsiooniekraan jääb nähtavaks.

Stiilselt disainitud puutekraaniga kaugjuhtimispult annab tagaistmel reisijatele mugava ligipääsu kõigele keskse infotabloo võimalustele, sealhulgas teabe- ja meelelahutusfunktsioonidele, tuulutuse reguleerimisele ning katuseluugi avamisele ja sulgemisele. Pulti saab isegi kasutada meeleoluvalgustuse seadistuste salvestamiseks.

Olge nutikas. Püsige ühenduses.

Integreeritud My Bentley Connected Car tehnika muudab teie teekonnad turvalisemaks, nutikamaks ja mugavamaks. Selle funktsioonide hulka kuuluvad Apple CarPlay ja satelliidikaartide fotorealistlikud maastikud. Reaalajas liiklusinfo ja parvetehnoloogia ühendamine annab eelhoiatusi muutuvate liiklusolude ja infot kohalike ohtude kohta. My Bentley rakenduse kaudu saate ka ligipääsu funktsioonile My Car Status – sealhulgas sõiduulatusele, mootori diagnostikale ja auto lukustamisele –, samuti sellistele turvateenustele nagu Private eCall. Kõik need on mõeldud looma mugavus- ja kindlustunnet nii teie auto kui ka eelseisva teekonna osas.

Apple CarPlay on registreeritud kaubamärk, mille omanik on Apple Inc.

Bentley pöörlev ekraan

Teekonnad muutuvad veelgi erilisemaks tänu sellistele uuendustele nagu lisavarustusena pakutav Bentley pöörlev ekraan. See kehastab Bentley Flying Spuri tasakaalustatust – pöörleva ekraani kolm elementi moodustavad üheskoos midagi tõeliselt ainulaadset ja hämmastavat. Auto käivitamisel pöördub armatuurlaua kaunis puitviimistlus alla ja selle tagant ilmub nähtavale moodne digitaalekraan, kuvades teile rakendusi, meediafunktsioone ja sõidukiinfot. Edasi pöördudes asendub ekraan kolme klassikalise analoognäidikuga, mille kroomitud võrud meenutavad juveliirikunsti teoseid. Teie saate vajadusel kõike sisse lülitada või soovi korral kõik välja lülitada.

Linnasõiduks. Pikkadeks reisideks.

Lisavarustusena saadaolev pakett City on mõeldud linnas seiklemist lihtsustama tänu oma liiklusmärkide tuvastamise süsteemile, pakiruumiluugi avamise vabakäesüsteemile, linnasõiduabile, tagantläheneva sõiduki hoiatusele, linnulennuvaatega kaamerale ja isetumenevatele peeglitele. Soovi korral aga võib samuti lisade hulka kuuluv pakett Touring tugevdada Flying Spuri võimeid pikkadel maanteesõitudel, täiendades autot Bentley täiendava turvasüsteemi, öönägemissüsteemi, esiklaasinäidiku ja adaptiivse püsikiirushoidikuga.

*Eeltellimustele avatud.

 

Tutvuge mudelitega lähemalt

Lehekülg viimati uuendatud: 17.04.2023