FLYING SPUR S

Siit tuleb tavalisest söakam ja pilkupüüdvam luksussedaan. 4,0-liitrise V8-bensiinimootori või 2,9-liitrise V6-hübriidajamiga varustatult ühendab Flying Spur S silmatorkavalt sportliku disaini meeli kõditava suutlikkusega.

Flying Spur S võtab Flying Spuri äratuntava esinduslikkuse ja lisab sellele tumedamaid toone. Alates ratastel asuvatest embleemidest asendavad kroomitud välisdetaile mustad, lisavarustusena pakutavad spoilerid toovad võidusõiduhõngu veelgi juurde. Ent väljanägemine on vaid algus. Flying Spur S-ile on saadaval kaks võimsat Bentley mootorit – 4,0-liitrine V8-bensiinimootor või 2,9-liitrise V6-bensiinimootoriga hübriidajam – ning sensatsioonilise sõidukogemuse tagamiseks on sel olemas ka erutav Sport-režiim. Sarnaselt kõigile teistele mudelivaliku autodele on Flying Spur S erakordselt ruumikas ja luksuslik neljaukseline sedaan. Samal ajal on tegu autoga, mis on loodud teiste hulgast välja paistma.

Disain

ENESEKINDEL OLEK

Välimuse läikivmustad detailid, sealhulgas püstliistudega esivõre, küljepeeglid ning akende ja tulede raamid, teevad Flying Spur S-ist neljaukselise luksussedaani tavalisest söakama ja sihikindlama versiooni.

Auto näeb teel välja tõeliselt esinduslik paljuski tänu oma 21-tollistele viie kolmikkodaraga velgedele, mis on saadaval üksnes Bentley S-mudelitele. Velgede vahelduvad läikivmustad ja läiketöötlusega pinnad loovad tõeliselt silmapaistva kombinatsiooni nii seisva kui ka liikuva auto korral.

Peaaegu kõik välisdetailid alates tumedakstoonitud esi- ja tagatuledest ning lõpetades nelja läikivmusta summutiotsaga on läbi imbunud kompromissitust suhtumisest.

Autosse sisenedes märkate S-embleeme seesmistel läveliistudel kõigi uste juures. Eksklusiivne teema jätkub kõikjal interjööris, samad embleemid kaunistavad armatuurlauda ja on tikitud istmete nahkkatetele.

EKSKLUSIIVNE SISEDISAIN

Flying Spur S saab eksklusiivse sisekujunduse. 4+1 istet demonstreerivad silmatorkavat kahes värvitoonis teostatud nahkpolstrit, mis peegeldab auto sportlikku iseloomu.
Imeliselt pehme pinnaga Dinamica siilud on osa auto eksklusiivsest sisekujundusest ning neid võib leida kõikjal interjööris, sealhulgas istmetel, armatuurlaual, käiguvalitsal ja soojendusega roolil.

Tehnika

Põhivarustuses City-pakett sisaldab 360-kraadise linnulennuvaatega kaamerat, tagurdamist ohutumaks muutvaid hoiatussüsteeme, isetumenevaid peegleid ja pakiruumiluugi avamise vabakäesüsteemi. Lisana pakutav pakett Touring lisab öönägemiskaamera, esiklaasinäidiku, adaptiivse püsikiirushoidiku ja sõidurajal püsimise abisüsteemi.

Ühenduvustehnoloogiate pakett sisaldab sisseehitatud WiFi-kuumkohta, telefoni juhtmeta laadimist ja juhtmevaba Apple CarPlayd**. My Bentley nutitelefonirakendusega aga saate oma auto seisukorda kontrollida ka ise eemal viibides. Rakendus on suuteline teid isegi teavitama, kui auto alarmsüsteem käivitus või sõiduk liikus etteantud alalt välja*.

* Ei ole saadaval kõigil turgudel.
** Apple CarPlay on registreeritud kaubamärk, mille omanik on Apple Inc.

Suutlikkus

Flying Spur S on saadaval kas topelt-turboülelaadimisega 4,0-liitrise V8-bensiinimootoriga või 2,9-liitrise hübriidajamiga, mis sisaldab ka võimsat elektrimootorit.

V8-mootor arendab 550 hj, tänu millele tuleb 100 km/h paigaltstardist kätte 4,1 sekundiga, kuna tippkiiruseks on 318 km/h. Hübriidajami võimsus on 544 hj ning 100 km/h saavutamiseks kulub 4,3 sekundit.

Valida saab nelja sõidurežiimi vahel. Tavapäraste režiimide Comfort, Bentley ja Custom kõrval on neljandana Sport, mis optimeerib mootori, vedrustuse ja jõuülekande seadistuse võimalikult meelierutavama sõidu tarbeks.

Kui auto sõidab Sport-režiimis, annab endast teada ka sportlik väljalaskesüsteem. See on loodud mootori möirgamist kiirendusel maksimeerima ning kindlustab, et Flying Spur S kõlab sama hästi kui välja näeb.

V8-versiooni valides saate nautida ka adaptiivvedrustuse Bentley Dynamic Ride ehk 48-voldise elektrilise külgkallet vähendava süsteemi eeliseid. Vedrustus muutub kurvide kiirel läbimisel jäigemaks ja sirgel maanteel liikudes jälle pehmemaks, tagades korraga nii stabiilsuse kui ka mugava kulgemise.

Põhivarustusse kuuluva nelikveoga on teile kindlustatud tagaveolise auto juhitavus ja vilkus, kuid kui veorattad hakkavad läbi libisema, jagatakse mootori veojõud ümber mõlema silla vahel – nii saavutatakse parem haardumine ja kindlustunne.

Hübriidajamit valides saate kuni 40 kilomeetrit läbida puhtalt elektri jõul. Elektrirežiim lubab liikuda kuni 140 km/h, mis tähendab, et hübriidajamiga Flying Spur S saab sellega rahulikult hakkama ka kiirteel.

Lehekülg viimati uuendatud: 28.10.2022