Flying Spur Mullineri uus varjatud külg

  • Flying Spur Mulliner on nüüd saadaval seeria Blackline viimistlusega
  • Bentley kõige luksuslikumal ja võimsamal mudelil on tänapäevane alternatiivne välisilme
  • 22-tollised disainveljed – Mullineri eksklusiiv
  • Saadaval Bentley V6 Hybrid, V8 ja W12 jõuallikatega
  • Peaaegu kõik viis Continental GT Mullineri mudelit on nüüd saadaval Blackline’i viimistlusega

2021. aastal mainekal Monterey autonädalal Californias esitletud elegantselt sisustatud Flying Spur Mulliner on Flying Spuri perekonna tipptoode, milles on ühendatud parim tänapäeva käsitöömeisterlikkus ja hingemattev luksus. Blacklineäi seeria kasutuselevõtt Flying Spur Mullineril tuleneb GT Mulliner Blackline'i kasvavast (ligi 20%) populaarsusest klientide hulgas. Kõikidele Mullineri mudelitele pakutakse nüüd senist heledat kroomi asendavaid tänapäevaseid välisviimistluse variante.

Flying Spur Mullineri Blackline'i seerias asendatakse läikivmustade detailidega puhul kogu väline sära (v.a Bentley „tiibadega B“ märk). Flying Spur Mullinerile seni omaste hõbedaste ülemiste peeglikatete asemel on peeglid viimistletud läikiva Beluga-mustaga. Mullineri signatuuri maatriksi tiibade ventilatsiooniavad on samuti mustad ja neid ehib Mullineri ere kaubamärk. Iluvõre jääb oma 3D-disainile iseloomulike erksate servadega mustaks ning alumised põrkevõred on samuti viimistletud mustaga.

Blackline’i viimistlus pakub valikuliselt ka musti Mullineri 22-tolliseid velgi, millel on kontrastsed poleeritud taskud. Alternatiivina on saadaval Mullineri 22-tollised läikivmustad veljed, millel on kroomitud rõngastega isetasanduvad märgid. Uued tehnilised omadused võimaldavad Mullineri klientidel saavutada täiendava visuaalse kontrasti heledamate välisvärvipalettidega või elegantselt sulanduda tumedamate värvivalikutega.

Flying Spuri luksuslik interjöör jääb olemasoleva Mullineri mudeliga võrreldes muutumatuks. Klientidel on aga võimalik ise kokku seada ja nautida mis tahes värvikombinatsioone Mullineri piiramatust valikust või alternatiivina üht kaheksast soovitatud kolmevärvikombinatsioonist Bentley nahkade ja niitide värvipaletis.

Flying Spur Mullineri Blackline'i viimistlus on saadaval koos Bentley V8 ja W12 jõuallikate ning uue V6 Hybrid’iga. Bentley kuueliitrise mootori ja kahe turboülelaaduriga W12 varustatud Flying Spur Mulliner kiirendab 0–100 km/h 3,8 sekundiga ja on võimeline saavutama kiirust 333 km/h. Uue põlvkonna neljaliitrise mootori ja kahe turboülelaaduriga V8 varustatud auto kiirendab 0–100 km/h 4,1 sekundiga ja on võimeline saavutama kiirust 318 km/h. Uue V6 Hybrid mootoriga auto kiirendab 0–100 km/h 4,3 sekundiga ja on võimeline saavutama kiirust 285 km/h.

Kureeritud luksus

Flying Spur Mullineri interjööri puhul pakutakse ainulaadset valikut peeni detaile ja kombatavat viimistlust. Kõige selle puhul näed ja tajud Mullineri oskuslikku meistritööd. Valikus on kaheksa individuaalselt kokku pandud interjööri, mille puhul on kasutatud kolme värvitooni (põhi-, sekundaar- ja aktsentvärv).

Üks julgematest interjööridest – Flare – on kombinatsioon Beluga nahast – näidikulaual, ukseliistudel ja polstril, samas kui rikkalik punane nahk nimega Hotspur rõhutab istmete stiili. Linane mikrotorustik, tikandid ja aktsentjoon ühendavad kolmanda värvivariandi Mullineri ainulaadse interjööriga.

Mullineri varustus Driving kuulub standardvarustusse. Selle puhul kasutatakse istmetel tepingut, mida kutsutakse Diamond-in-Diamond, ustel aga kolmemõõtmelist nahka. Kontrastne istmeraam sobib kokku aktsenttooniga, mis ümbritseb sõitjaid alates keskkonsoolist, kulgedes näidikulaua ümber ja ukse vöökoha all ning tuues esile Bentley B kroomitud ehisosad.

Kesk- ja tagakonsoolidel kasutatud teemantfreesitud tehniline viimistlus ühendab tänapäeva käsitöömeisterlikkuse hingematva luksusega. Näidikulaual kuulub kroomitud õhutusavade juurde keskne element – harjatud-hõbedane Mullineri kell.

Klassikaline Bentley teema jätkub juhi LED-märgutuledega näidikulaual stiilse uue ja eksklusiivse Mullineri graafikaga. Luksuslikku keskkonda täiendavad Bentley kuulus pööratav kuvar, sportpedaalid, kahes toonis kolme kodara ja soojendusega rool ning panoraamkatuseluuk.

Unikaalsed Mullineri elektriliselt juhitavad piknikulauad on paigutatud esiistmete taha. Neid saab lahti võtta ühe nupuvajutusega. Spoonitud laudadel on ainulaadne kate ja nad tasanduvad ise, et paljastada nahkne pind koos süvendiga pliiatsi või markeri jaoks. Kui nuppu all hoida, liigub laud graatsiliselt oma hoiuasendisse tagasi.

Mulliner naaseb Monterey autonädalale

Mulliner debüteerib selle nädala lõpus Monterey autonädalal vapustava uue mudeliga: Batur. Olles midagi palju enamat kui Bacalari järeltulija, paljastab Bentley Mulliner Batur Bentley täiesti uue disainikeele, tutvustades teemasid ja vorme, mis määratlevad Bentley tulevase akuga elektrisõidukite (BEV) seeria.

Lehekülg viimati uuendatud: 03.04.2023