Flying Spur Mulliner – ülim neljaukseline Gran Turismo

  • Flying Spur Mulliner arendab veelgi edasi mõistet „maailma parim auto“
  • Saadaval Bentley uhiuue hübriidajamiga või suursuguste V8- ja W12-bensiinimootoritega
  • Bentley Mulliner Collectionsi kolmas liige tehti avalikuks Monterey autonädalal
  • Elegantne sedaan on kaasaegse käsitöö ja muinasjutulise luksuse ülim väljendus
  • Loodud ja käsitsi valmistatud Mullineri – Bentley eritellimusosakonna ja maailma vanima kereehitaja – poolt
  • Ainulaadne välimus sisaldab topelt-rombimustriga esivõret, ainulaadse disainiga 22-tolliseid velgesid ja elegantseid Mullineri detaile
  • Käsitsi valmistatud interjööris hakkavad silma kolmevärviline viimistlus, Diamond Milled-viimistlus keskkonsoolil ja kaunid detailid

Bentley Mulliner avalikustas uue Flying Spur Mullineri – ülima neljaukselise luksusliku Gran Turismo ja Mullineri esimese elektrifitseeritud Bentley. Tehniliselt täiuslikku V6-mootoriga hübriidajamit, emotsionaalset V8-mootorit või W12-lt pärit pöördemomendi lõputuid laineid nautides saavad kliendid samal ajal osa rafineeritud detailide hüvedest, mida pakub Mullineri uusim toode.

Californias mainekal Monterey autonädalal avalikkuse ette toodud elegantnes stiilis sedaan on Flying Spuri perekonna tipp, ühendades endas parimat kaasaegset käsitööd ja muinasjutulist luksust.

Seni kõige luksuslikum Flying Spur on loodud ja välja töötatud Bentley Mullineri poolt ning disianitud, konstrueeritud ja käsitsi valmistatud Suurbritannias. Bentley mudelivaliku lipulaeva koha hõivanud uus Flying Spur Mulliner köidab eelkõige neid kliente, kes ihaldavad veelgi suuremat tähelepanu elegantsetele detailidele.

Kaunilt stiilsete detaililahenduste hulka kuuluvad ekslusiivsed 22-tollised Mullineri veljed, mis on halliks värvitud ja poleeritud ning varustatud veljekapslitega, kus embleem püsib horisontaalasendis ka rataste pööreldes. Topelt-rombimustriga esivõre ja kroomitud alumise esivõrega samas stiilis on kujundatud ka Mullineri embleemiga külgmised õhuavad ja satiinhõbedaseks värvitud peeglikorpused. Bentley Flying B kuju radiaatorivõre kohal on valgustusega ja elektri jõul väljakerkiv, samuti saab Flying Spur Mulliner juveliiriviimistlusega korgid kütuse- ja õlipaagile.

Ülima Flying Spuri sisemuses tervitavad reisijaid Mullineri valgustatud välimised läveliistud ja Mullineri tervet põrandat katvad pika karvaga matid, interjööri viimistluseks pakutakse kaheksat eritellimusel valmivat ja Mullineri kureeritud kolmevärvilist kombinatsiooni. Luksuslikult polsterdatud salongi täiendavad erivärvilised äärised ja ainulaadsed Mullineri tikandid käsitsi tepitud istmetel.

Näiteks üks kureeritud interjööridest – Ascot – saab Imperial Blue-värvitoonis nahast katte armatuurlauale, ustele ja lakke, kuna heledas Camel-toonis nahk rõhutab istmete stiili. Valged mikrokandid, tikandid ja jooned lisavad ainulaadsesse Mullineri interjööri veel kolmandagi värvi.

Sellised kombinatsioonid nagu Flare ja Sirius lisavad julgemaid kombinatsioone, sealhulgas Hotspur ja Beluga ning Linen ja Brunel, mõlemad hõbedaste detailidega.

Pakett Mulliner Driving kuulub põhivarustusse, see tähendab topelt-rombimustriga tepinguid istmetel ja kolmemõõtmelisi nahkpolstreid ustel. Luksuslik topelt-rombimustriga interjööriteping hõlmab ka tikkimisprotsessi, mille väljatöötamiseks kulus 18 kuud. Iga romb koosneb täpselt 712 üksikust nõelapistest ning kõik need on joondatud täpselt selle rombi suhtes, mille nad moodustavad.

Kaasaegne käsitöö ja muinasjutuline luksus saavad kokku Diamond Milled Technical-viimistluses, mida kasutatakse kesk- ja tagakonsoolil. Armatuurlaua keskne detail kroomitud tuulutusavade kõrval on oivaline, harjatud hõbedane Mullineri kell.

Klassikalist Bentley teemat jätkab LED-näidikuplokk juhi ees oma stiilse, uue ja eksklusiivse Mullineri graafikaga. Nüüdseks kuulus Bentley pöörlev ekraan, sportpedaalid, soojendusega kahetooniline kolme kodaraga rool ja panoraamkatuseaken lisavad luksuse hõngu veelgi.

Ainulaadsed Mullineri elektriajamiga piknikulauad esiistmete seljatugede tagaküljel liiguvad tööasendisse ühe nupuvajutuse peale. Puitviimistlusega lauad, millel on ainulaadne pinnakate, laskuvad alla horisontaalasendisse, paljastades nahkkattega pinna koos selles asuva süvendiga pliiatsi või sulepea jaoks. Nuppu allavajutatuna hoides liigub laud oma esialgsesse asendisse tagasi.

Flying Spur Mullineri kliendid saavad nahkkapslites võtmed ainulaadses, Mullineri embleemiga käsitsi valmistatud võtmekarbis, mille kolmevärviline kombinatsioon on samasugune nagu autol. Kaks võtit asuvad samasuguse värvikombinatsiooniga kapslites, mida ehib kontrasttoonis teping.

Flying Spur Mulliner on saadaval Bentley V8- ja W12-mootoriga, samuti uue V6-hübriidajamiga. Bentley 6,0-liitrise topelt-turboülelaadimisega W12-mootoriga varustatult saavutab Flying Spur Mulliner paigaltstardist 100 km/h 3,8 sekundiga ning suudab arendada tippkiirust kuni 333 km/h. 4,0-liitrise topelt-turboülelaadimisega V8 uus põlvkond tagab tippkiiruseks 318 km/h ning läbib 0–100 km/h kiirenduse 4,1 sekundiga. Uus V6 Hybrid kiirendab 100 km/h kiiruseni 4,3 sekundiga ning selle tippkiirus on 285 km/h.

Bentley Mulliner

Bentley Mulliner on Bentley kõrgelt tunnustatud eritelllimuste osakond ja maailma vanim kereehitusettevõte. Luksuse sünonüümina on uus Flying Spur Mulliner alles kolmas värskelt loodud Bentley Mulliner Collectionsi perekonna liige suursuguste Continental GT ja Continental GT Convertible’i kõrval.

Mullineri maailmas on kõik võimalik. Bentley kõige tundlikuma maitsega klientide soovide rahuldamiseks loodud eritellimuste osakond on autondusmaailmas hästi tuntud kui mitmete kõige erilisemate Bentley sõidukite looja.

Kogenud meeskond, keda toetavad Bentley peakorteris Crewe’is paiknevad disainerid ja insenerid, võib tunda uhkust pika ajaloo üle, mille jooksul on täidetud kõigi Mullineri klientide soove ja nõudmisi.

Lehekülg viimati uuendatud: 03.04.2023