FLYING SPUR MULLINER

Flying Spur Mulliner esindab Bentley luksuse absoluutset tippu. Autotööstuse peenkäsitööd uute piirideni viies kehtestab Mulliner uued arusaamad mugavuse ja stiili vallas. Pole vahet, kas eelistate roolida oma autot ise või teeb seda autojuht, Flying Spur Mulliner jääb ikkagi ülimaks luksussedaaniks.

Sedaan, millele pole võrdseid

Mullineri, Bentley eritellimuste osakonna loodud Flying Spur Mulliner on moodsa autotööstuse peenkäsitöö pidupäev – midagi sellist, mis rabab teid hetkest, kui teie pilk jääb pidama tema kiiskaval, Mullineri embleemidega välimusel.
22-tollised eksklusiivsed veljed on värvitud halliks ja poleeritud ning „B“ embleem veljekapslitel püsib alati horisontaalasendis. Sädelev topelt-rombimustriga disain on kasutusel nii radiaatorivõrel kui ka esitiibade külgmistel õhuavadel. Pilku püüavad küljepeeglite satiinhõbedased korpused, kuna Bentley „Flying B“ kuju radiaatorivõre kohal on valgustusega ja elektri jõul väljakerkiv ning pakub hiilgavat täiendust kogu viimistlusele.

Avastamist ootavad detailid

Oma jalgade juurest leiate mugavust lisavad sportpedaalid ja tervet põrandat katvad pika karvaga Mullineri põrandavaibad, kuna pea kohal, sileda nahaga kaetud laes asub panoraamkatuseaken. Interjööri kõige pilkupüüdvamad osad on uste nahkpolstrid, mis on ilma tepinguteta vormitud oivaliseks kolmemõõtmeliseks rombimustriks – need otse kutsuvad end käega katsuma. Istmetel on aga esiletõstuvärviga äärised ja eksklusiivsed Mullineri tikandid.

Taga asub soojenduse, jahutuse ja massaažifunktsiooniga istmete vahel täispikkuses keskkonsool, millel kasutatakse Diamond Milled-viimistlust. Esiistmete seljatugedesse paigaldatud elektriajamiga piknikulaudadel on kroomitud ehisosad.

Kui te autole lähemale astute, hakkavad tervitustuled teie teed valgustama. Sisse astudes näete sõna „Mulliner“ veel kord, nüüd valgustatuna välimistel läveliistudel. Sisemuses on kogu mugavuse ja käsitöö maailm teile nautimiseks. Bentley paketi Mood Lighting lisamine tähendab, et reisijateruumist õhkub teie valitud meeleolu. Puitviimistlusega armatuurlaual näete kroomitud tuulutusavasid ja ehisosi koos Bentley pöörleva ekraani ja Breitling for Mulliner-kellaga (isegi digitaalekraanidel olevad juhtseadised on samasuguse disainiga).

Nautige rafineeritud jõudu

Flying Spur Mullinerile saab tellida ühe kolmest olemasolevast vapustavast jõuallikast – uskumatult ühtlase käiguga 6,0-liitrise W12-mootori, meeliülendava 4,0-liitrise V8-mootori või – kui te eelistate progressiivsemat valikut – 2,9-liitrise V6-mootori ja 100 kW elektrimootoriga hübriidajami.

Sõltumata valikust võite oodata sellist käiguühtluse ja sundimatu võimsuse kombinatsiooni, mida ainult Bentley suudab pakkuda. Kõigil autodel on võrratu heliisolatsioon, mis kindlustab seesolijaile häirimatu rahu. Välja arvatud juhul, kui juht valib sõidurežiimi Sport ja vajutab gaasipedaali. Siis avaneb Flying Spuri suutlikkuse kogu ulatus tõeliselt ning tema kiiskavatest summutiotstest pääseb valla mahlakas möirgamine – maanteed ootavad ees!

Nähtamatu abi sõidu ajal

W12 mudeli vaimustava pinna all on muuhulgas peidus rida uuenduslikke veermikusüsteeme, mis koos töötades muudavad sõidu veel rahuldustpakkuvamaks ning teevad auto nii vilkaks, et see näib oma suurust eiravat. Bentley Dynamic Ride* on aktiivne külgkalde korvamise süsteem, mis hoiab autot kurvide läbimisel horisontaalsena sõidumugavuses mingeid kompromisse tegemata. See tagab parema kogemuse kõigile reisijaile ning suutlikkus käänulistel teedel sarnaneb sportautole. Rõõmus erutus on ju samuti omamoodi luksus.

Sõiduomadustele tuleb kasuks ka moodsaim nelikroolimise süsteem. Väikestel kiirustel pööravad tagarattad eesmistele vastassuunas, vähendades pöörderaadiust ja tagades parema juhitavuse kitsastel tänavatel. Maanteekiirusel aga pööravad tagarattad eesmistega samas suunas, et teie saaksite enesekindlalt sõiduradadel liuelda.
* Saadaval vaid Flying Spurile.

Sõidukogemust täiustades

Sarnaselt kõigile Flying Spuridele saab ka Flying Spur Mulliner Bentley paketi City osana laia valiku juhiabisüsteeme, alates pakiruumiluugi avamise vabakäesüsteemist kuni linnulennuvaatega kaamerani. Lisana pakutav pakett Touring lisab maanteesõitu lihtsustavaid funktsioone alates öönägemiskaamerast ja esiklaasinäidikust kuni adaptiivse püsikiirushoidikuni.

Reisimine moodsas luksuses

Sõit reisijana Flying Spur Mullineri tagaistmel on täiesti teistsugune elamus kui mingis muus autos. Sujuv ja peaaegu hääletu liikumine täiendab avarustunnet, kuna autosisene õhkkond tundub alati värske tänu sisseehitatud õhuionisaatorile. Juhtmevaba puutekraaniga kaugjuhtimispult annab võimaluse kontrollida teekonnainfot, seadistada istmeid ning juhtida teabe- ja meelelahutussüsteemi, seda kõike tagaistmelt. Ja mis puutub muusikasse, siis on teil ligipääs planeedi paremate hulka kuuluvatele autohelisüsteemidele. Kolm valikuvõimalust algavad Bentley standardsüsteemist ning lõpevad audiofiilidele mõeldud Bang & Olufseni ja Naimi süsteemidega.

Iga detail on isikupärastatav

Flying Spur Mullineri saab tellida teie soovitud kerevärviga Bentley põhivalikust, laiendatud valikust ja Mullineri värvipaletist.

Reisijateruumi nahkpolstrite osas koosneb valik kaheksast eriilmelisest kolmetoonilisest värviskeemist. Mullineri disainitiimi poolt spetsiaalselt selle auto jaoks väljatöötatud skeemid koosnevad põhitoonist, täiendavast toonist ja esiletõstuvärvist. Bentley poolt detailidele pööratavat tähelepanu demonstreerivad ka käsitsi valmistatud võtmekarp ja võtmetasku, mille värvikombinatsioon vastab interjööri omale.

Flying Spuri Grand Black-puitviimistlus toob esile Mullineri kroomitud ehisosad armatuurlaual ja uksepolstritel. Alternatiivina on võimalik valida viimistlust kõigi Bentley väärisvineeride ja tehniliste viimistluste hulgast, seda võib soovi korral veel täiendava peenikese kroonitud triibuga, mis horisontaalselt nende keskel jookseb. Aga valida võie ka ühe kuuest Mullineti kahevärvilisest puitviimistlusest ning lisada sellele kontrasteeruva läikivmusta osa, mis toob puidu kauniduse ilmekalt esile.

Tutvuge tundmatute võimalustega

Lõppude lõpuks on tegu Mullineri autoga, mis tähendab, et teil on peaaegu piiramatud võimalused oma autot ainulaadseks muuta. Valikuvõimaluste skaala on väga lai, kõigi nendega saate tutvust teha Bentley konfiguraatoris. Ent sealt on alati võimalik edasi minna ja tellida Mullinerilt lisaks üksiktellimusena valmivaid detaile, olgu siis selleks kerevärv, mis langeb kokku mõne teile kuuluva eseme omaga või täiesti uudne lahendus. Mulliner kavandab, valmistab ja paigaldab selle täpselt teie soovide kohaselt.

Lehekülg viimati uuendatud: 28.10.2022