FLYING SPUR AZURE

Flying Spur Azure on võrratut mugavust ja elegantsi pakkuv luksussedaan. Tema kulgemine on tõeliselt sundimatu sõltumata sellest, kas jõuallikaks on valitud 4,0-liitrine V8 või 2,9-liitrine V6-luksushübriid.

Uutmoodi Bentley Flying Spur

Flying Spur Azure viib kokku Bentley rafineeritud käsitöö ja uuendused heaolutehnoloogias, luues ruumi, mida nii juht kui ka kõik reisijad on nõus lõputult nautima.
Juhile annab see sundimatult kättesaadava võimsuse ja juhitavuse. Pole vahet, kas mõnusalt ja luksuslikult kruiisida või sõiduki võimete piire kombata. See on auto, mis ühendab ülima luksuse supersportauto suutlikkusega. Tagaistujatele pakub auto õndsat reisimiskogemust ruumis, kus kaasaegne tehnika kohtub traditsioonilise käsitöömeisterlikkusega ning tõstab mugavuse järgmisele tasemele.
Elegantne ja ajatu Flying Spur Azure kehtestab luksusautodele uued arusaamad.

Disain

ELEGANTS UUEL KUJUL

Kiiskavad Azure’i embleemid täiendavad elegantset esivõret ja kroomitud võresid esikaitseraua alaosas. Ning mida lähemalt vaadata, seda rohkem silma hakkab – isegi õli- ja kütusepaagi täiteava korgid on efektse Jewel-viimistlusega.

Vaatamata avarale reisijateruumile on välimus ideaalsete proportsioonidega mistahes vaatepunktist. Peaaegu üleminekutevabad pinnad saavutati tänu elegantsete kuumvormitud alumiiniumpaneelide kasutamisele.

Ainulaadsed 22-tollised veljed on saadaval ainult Flying Spur Azure’ile. Autole võib loomulikult tellida ka teisi Flying Spuri valikus leiduvaid velgesid suurusega alates 20 tollist.

Autost leiab loendamatuid elegantseid disainidetaile Azure’i läveliistudest kuni embleemideni armatuurlaual ja Azure’i tikanditeni istmetel, paljud neist on eksklusiivselt saadaval vaid Flying Spur Azure’ile.

Väärisvineeriga kaetud armatuurlaud kasvab keskkonsoolist välja hoogsate sujuvate kaartena, disainile andsid inspiratsiooni Bentley embleemil olevad tiivad. Armatuurlaualt ulatub väärispuit elegantselt edasi ka esiustele.

Rafineeritud interjööridetailide hulka kuuluvad muuseas kontrasttoonis tepingud ja jätkusuutlikust villast viimistlus*, Lofted Diamond Quilting-tepingud istmetel ja ainulaadsed kolmemõõtmelised nahast uksepolstrid.

Panoraam-katuseaken ja erakordselt suur tagumine jalaruum tagavad, et valgus ja avarus moodustavad autos istumise kogemusest sama tähtsa osa nagu käsitsi valmistatud interjööri looduslikud viimistlusmaterjalid.

* Ainult Flying Spur Azure Odyssean Edition.

Suutlikkus

V8 suudab teid 4,1 sekundiga viia paigalt 100-kilomeetrise tunnikiiruseni ning tagab tippkiiruseks 318 km/h. Kui adaptiivvedrustuse Bentley Dynamic Ride kaldumisvastane funktsioon on aktiveeritud, muutuvad elektriajamiga stabilisaatorid kurvide läbimisel automaatselt jäigemaks, et stabiilsus säiliks alati mugavuses järeleandmisi tegemata.

Bentley hübriidajam viib auto 100 km/h kiiruseni 4,3 sekundiga. Ainult elektrit kasutades jõuab auto vaikselt kuni 40 kilomeetri kaugusele kiirusega kuni 140 km/h, olles sellega peaaegu ainulaadne nähtus luksushübriidautode seas.

Tehnika

UUENDUSED HEAOLU ALAL

Tehnikat kasutatakse kõigi autosolijate mugavuse ja heaolutunde tõstmiseks – alates õhku puhtana hoidvatest õhuionisaatoritest kuni meeleoluvalgustuseni, mille valguse värvust ja heledust saab vastavalt teie vajadustele muuta.

Tänu nutitelefoni ühendamiseks mõeldud Apple CarPlayle*, WiFi-kuumkohale ja telefoni juhtmeta laadimisele on see täieliku ühenduvusega auto. Digitaalsel näidikupaneelil võib näha eksklusiivset Azure’i graafikat elegantses tõlgenduses.

* Apple CarPlay on registreeritud kaubamärk, mille omanik on Apple Inc.

ÜLIM MUGAVUS

Põhivarustusse kuuluv pakett Seat Comfort teeb pikad teekonnad lihtsamaks kui kunagi enne – nii juhile kui ka reisijaile. See pakub soojendust, tuulutust, massaaži, komfortpeatugesid ning esiistmete 22 suunas ja tagaistmete 14 suunas elektrilist reguleerimist.

Pikad teekonnad kulgevad pingevabalt tänu paketile Touring, kuhu kuuluvad adaptiivne kiirushoidik, sõidurajal püsimise abisüsteem, öönägemisseade ja esiklaasinäidik. Pakett City – seegi on osa põhivarustusest – sisaldab linnulennuvaatega kaamerat, liiklusmärkide tuvastamist* ja muid abisüsteeme.

KAUGJUURDEPÄÄS

Nutitelefonirakendus My Bentley avab teile kaugjuurdepääsu oma autole. Saate kontrollida lukkusid, tulesid ja kütusekogust. Rakendus saab teid ka teavitada, kui auto alarmsüsteem rakendub või autot on liigutatud ilma teie teadmata.

Autol on olemas funktsioon eCall*, mis turvapatjade rakendumise hetkel saab edastada teate Bentley hädaabikõne keskusse. Süsteem on ka käsitsi käivitatav juhi juures laes asuvast SOS-nupust. Lähemalt My Bentley ühenduvusteenuste kohta

* Ei ole saadaval kõigil turgudel.

Isikupärasus

Nagu Bentley mudelite puhul tavaks, on ka Flying Spuri isikupärastamisvõimalused tohutud.

Valik sisaldab arvukalt velgesid, mille juurde võib lisada punaseks või mustaks värvitud pidurisadulad. Tumedamalt poolelt pakub pakett Blackline võimalust asendada kõik auto välimuse poleeritud metalldetailid mustadega.

Interjööri puhul aga võite valida paketi Colour ning kõik nahkpolstri ja tepingute värvid on teie otsustada. Väärispuidu valik sisaldab kõrgläikepinnaga puitpaneele, kahevärvilisi puitviimistlusi, kus kaht eri väärisvineerist valmistatud paneeli lahutab peenike metalltriip ning minimalistliku Open Pore-viimistlusega puitu.

Pakkumine sisaldab veel palju muudki interjöörivarustust, näiteks kolme helisüsteemi. Bentley Signature Audio kuulub auto põhivarustusse, soovi korral võib selle asemel olla 16 kõlariga Bang & Olufsen for Bentley või 20 kõlariga Naim for Bentley.

Isegi veermikutehnika puhul on olemas valikuvõimalused, näiteks saab V8-mootori puhul tellida adaptiivvedrustuse Bentley Dynamic Ride. Selle uuenduslik elektriline kaldumisvastane süsteem aitab hoida auto stabiilsust kurvisõidul, tegemata seejuures järeleandmisi sirge tee sõidumugavuses.

Lehekülg viimati uuendatud: 17.04.2023