CONTINENTAL GTC AZURE

Võimsa 4,0-liitrise V8-bensiinimootoriga Continental GTC Azure ühendab kabrioleti elegantse disaini meeliülendava suutlikkusega. Auto sisaldab hulgaliselt uuenduslikke lahendusi nii juhi kui ka reisijate sõidukogemuse parandamiseks.

Ainulaadne luksuslik Gran Turismo

Pole midagi võrreldavat autosõiduga värskes vabas õhus. Sundimatult jõuline ja uskumatult luksuslik Continental GTC Azure on täiesti eriline lahtine Gran Turismo. Ajatu disain saab siin kokku rafineeritud meisterliku käsitöö ja ainulaadsete Azure’i detailidega. Seda naudivad kõik autosolijad, nii juht kui ka tema reisijad. Hulk juhiabisüsteeme teevad iga teekonna tuntavalt pingevabamaks.

Oivaline Continental GTC Azure on tõeliselt ainulaadne auto, mis on loodud nii juhi kui ka tema reisijate kogemusi uuele tasemele tõstma.

Disain

ELEGANTSI KEHASTUS

Bentley vööjoon kulgeb sujuvalt esirataste juurest tagatiibadele, kuna katusejoon järgib seda veidi kõrgemal. Allalastud katus jääb täielikult katte alla peitu, säilitades auto elegantse silueti.

Läikiv kroomitud esivõre ja samasugused võred esikaitseraual lisavad auto esiosale stiilset sära, rafineeritud üldpilti täiendavad poleeritud-kroomitud tuulutusavad ja embleemid esitiibadel.

Eksklusiivsed Azure’i veljed kuuluvad põhivarustusse, andes tulemuseks hämmastava esinduslikkuse. Autole saab aga teie soovil paigaldada ka mistahes muid velgesid Continental GTC valikust, nende suurused algavad 21 tollist.

RUUM NAUDINGUTEKS

Kaheukselise kabrioleti kohta on interjöör ootamatult avar, pakkudes neljale täiskasvanule piisavalt ruumi mugavaks istumiseks. Neljakihilise pehme katuse müra summutav efekt on nii mõjus, et suletud katuse korral jääb reisijaile mulje, nagu sõidaksid nad kupeekerega autos.

Lahtise auto korral peavad välis- ja sisedisain olema lahutamatult seotud, ning mitte ainult avatud katuse korral. Just seepärast peegeldabki interjööri disain auto välimuse voolavaid jooni.

Läveliistudest kuni Azure’i embleemideni armatuurlaual ja istmetel – kõikjal autos võib leida käsitööna valminud detaile. Kõik need räägivad üht keelt: see siin on Azure, auto, mille südameks on mugavus ja heaolu.

ISELOOMULIKUD DETAILID

Autos on ohtralt luksuslikke detaile nagu kontrasttoonis tepingud, jätkusuutlikust villast viimistlus interjööri ülaosas, õli ja kütuse täiteavade Jewel-korgid, pika karvaga jalamatid, sportpedaalid ning soovi korral isegi soojendusega kahevärviline rool.

Suutlikkus

Topelt-turboülelaadimisega 4,0-liitrine V8-bensiinimootor tagab tõeliselt hingetuks tegeva suutlikkuse. See arendab kuni 550 hj ning kulutab 0–100 km/h spurdile kõigest 4,1 sekundit. Ning kui ilm muutub ja teil tekib vajadus katus sulgeda, pole tarvidust peatuda. Katust saab elektri jõul sulgeda või avada kiirustel kuni 50 km/h.

Neli sõidurežiimi võimaldavad teil valida kas Sport-režiimi erutavate kogemuste või Comfort-režiimi rahulikumate seadistuste vahel. Režiim Bentley pakub tasakaalu nende vahel, kuna Custom võimaldab teil endal omatahtsi seadistusi teha ja luua oma isiklik sõidurežiim. Kohanduv kolmekambriline õhkvedrustus tagab alati ühtlase kulgemise, kuna adaptiivvedrustus Bentley Dynamic Ride hoiab sõidukit kurvides kaldumast ilma sõidumugavust kahandamata.

Tehnika

Continental GTC Azure saab hulga heaolu tagamisele suunatud tehnikat. Pirelli mürasummutussüsteem tagab reisijateruumis vaikuse suletud katuse korral, kuna õhuionisaator ja meeleoluvalgustus hoolitsevad täiusliku atmosfääri loomise eest.

Kuna pakett Front Seat Comfort kuulub põhivarustusse, saate nautida esiistmete soojendust, tuulutust, massaažifunktsiooni, komfortpeatugesid ja elektrilist istmeasendi reguleerimist 22 suunas – isegi istmeküljed on elektri jõul liigutatavad.

TALVELGI SOOJAS

Soojendusega rooli ja istmetesse paigaldatud, peaaegu märkamatute kaelasoojendajatega saate nautida allalastud katusega sõitmist talvekuudelgi, autost väljaspool valitsev külm segama ei pääse.

Pakett Touring sisaldab selliseid juhiabiseadmeid nagu adaptiivne püsikiirushoidik, sõidurajal püsimise abisüsteem ja esiklaasinäidik, kuna pakett City toob juurde linnulennuvaatega kaamera, parkimisabisüsteemi ja liiklusmärgituvastuse.

* Ei ole saadaval kõigil turgudel.

ÜHENDUVUSEGA AUTO

Auto näidikupaneeli ehib eksklusiivne Azure’i graafika, olemas on Apple CarPlay* nutitelefoni integreerimiseks, sisseehitatud WiFi-kuumkoht ja juhtmeta laadimine ühilduvatele seadmetele.

* Apple CarPlay on registreeritud kaubamärk, mille omanik on Apple Inc.

My Bentley nutitelefonirakendusega saate oma autoga ühendust võtta ka eemal viibides. See võimaldab enne sõidu alustamist reisijateruumi kütet sisse lülitada*, kontrollida auto lukusolekut ning isegi saada teavitusi, kui autot on teie teadmata liigutatud.

* Vajalik lisavarustusse kuuluva eelsoojendussüsteemi olemasolu.

Isikupärastamine

Continental GTC Azure erineb põhivarustuse poolest kõikidest konkurentidest. Ent see on vaid algus. Tavavalik sisaldab 16 kerevärvi. Laiendatud ja Mullineri valikuga kasvab see arv üle 80.

Interjööri jaoks on teie käsutuses kõik Bentley pakutavad nahkpolstri värvid ja kahevärvilised kombinatsioonid, neile võite lisada kontrasttoonis tepingud, ääristused või isegi käsitööna valmivad ristpistes tepingud – täpselt nii, nagu teie maitse nõuab. Saadaval on ka täisvalik väärispuusorte, samuti tehnilised viimistlused ja kaasaegsed Open Pore-viimistlusega puitpinnad. Traditsioonilist kõrgläikeviimistlust saab veelgi esile tõsta kiiskavate metall-liistudega.

Lisaseadmete ja -varustuse loetelu on aukartustäratav ning sisaldab muuhulgas kolme helisüsteemi: Bentley Signature Audio, Bang & Olufsen for Bentley ja tõelistele audiofiilidele mõeldud 20 kanaliga Naim for Bentley. Isikupärastamise ülima taseme tarvis aga võite paluda oma müügiesindusel võtta ühendust Mullineriga, Bentley eritellimuste osakonnaga, mis on valmis kavandama ja looma ainulaadseid lahendusi. Kui teie valik on Continental GTC Azure, piirab teid ainult enda fantaasia.

Lehekülg viimati uuendatud: 28.10.2022