CONTINENTAL GTC V8

Bentley Continental GT V8 Convertible teeb suurejoonelise vabas õhus sõitmise alati meeliülendavaks. Särtsaka V8-mootori, uuendusliku tehnika, lihvitud kaasaegse disaini ja detailidele pööratud vaimustava tähelepanuga olete täielikult kontaktis nii teega teie all kui ka täielikult ühendatud maailmaga teie ümber.

Voolavad jooned

See Bentley V8 kabriolett on loodud olema ühtviisi stiilne nii allalastud kui ka ülestõstetud katusega. Ülestõstetud katus sulandub sujuvalt voolujoonelise kerega ja loob silueti, mis igal maastikul paistab inspireerivana. Katuse allalaskmisel pakitakse see kokku, et küljepaneelidest joonistuks välja üksik kaunis disainijoon, mis moodustab hoogsa kaare ümber tagaistmete.

Oivaline stiil

Jahmatav vaatepilt jätkub ka sisemuses. Pole vahet, kas katus on üles tõstetud või alla lastud – teid ümbritseb elegantne mugavus, viimistletud ühes toonis nahaga, mida kasutatakse kõikjal reisijateruumis kutsuva ruumi loomiseks. Põhivarustusena saate teha valiku naha viie värvitooni vahel. Kaasaegne Crown Cut Walnut-puitviimistlus, mille materjal on jätkusuutlikul viisil saadud Põhja-Ameerika idaranniku mustadest pähklipuudest, täiendab stiilset interjööri.

Soovi korral saate valiku teha veel terve rea puitviimistluste seast, sealhulgas Open Pore Koa, Crown Cut Walnut ja Dark Burr Walnut, samuti Mullineri puitviimistlused ja kahetoonilised puitviimistlused. Samuti on saadaval valik värvitoone nahkpolstrile, soovi korral võib põhivärvile lisada täiendava värvitooni.

Dünaamiline sõit

Continental GT V8 Convertible on erakordselt tundliku reaktsiooniga ning imekspandava kiirendusega, suutes 0–100 km/h spurdi läbida 4,1 sekundiga ning viia teid edasi kiirusega kuni 318 km/h.

Kiirendades te mitte ainult tunnete selle tähelepanuväärse auto võimsust – te ka kuulete seda. Bentley V8-mootori heameelt valmistav müdin on eriti rahuldustpakkuv just allalastud katusega.

Jõulise kiirendusega kooskõlas on ka lisana pakutavate mustade või soovi korral punaste süsinikkeraamiliste pidurite tohutu aeglustusvõimsus – kosmosetehnoloogia on siin osavalt rakendust leidnud teie sõidumuljete rikastamiseks.

Valige oma sõidurežiim

Bentley neli sõidurežiimi võimaldavad teil seadistada veermikku ja jõuülekannet vastavalt teele teie rataste all. Režiim Comfort pakub mugavat kulgemist, mis teeb iga teekonna naudinguks. Režiim Bentley loob ideaalse tasakaalu suutlikkuse ja mugavuse vahel ning režiim Custom võimaldab teil kalibreerida seadistusi täpselt oma tahtmiste kohaselt.

Kuid režiim Sport on see, mis toob täielikult välja V8-mootori võimed, maksimeerides reaktsioonivõimet ning rõhutades selle iseloomulikku häält.

Nutikalt vabas õhus

Rida uuenduslikke võimalusi täiendab veelgi vabas õhus liikumisest tekkivat naudingut. Katust saab avada või sulgeda kiirusel kuni 50 km/h ning see toimub kiiremini kui kunagi varem.

Tuulutusega istmetega muutuvad suvised sõidus eriti nauditavateks, kuna soojendusega käetugi ja rool ning silmapaistmatud kaelasoojendid julgustavad teid ka jahedamatel päevadel katust alla laskma. Kui soovite aga suletud ruumi, siis on neljakihiline katus konstrueeritud nii, et hoiab teid sama isoleerituna nagu Bentley GT-kupees.

Loodud sõiduks

Continental GT V8 Convertible ülevoolava suutlikkuse tegi võimalikuks valik nutikaid juhiabisüsteeme. Aktiivne nelikvedu annab teile täieliku enesekindluse mistahes marsruudil, kuna kaheksakäiguline topeltsiduriga käigukast tagab ülikiired käiguvahetused, mis tugevdavad haaravat sõidukogemust.

Adaptiivne püsikiirushoidik kasutab suure tööulatusega radarit eesliikuva sõidukiga pikivahe hoidmiseks ning juhiabisüsteemide komplekt aitab teil end ka pikimal teekonnal mõnusalt tunda.

Hästi ühendatud

Intuitiivne My Bentley tehnika muudab teekonna nutikamaks, turvalisemaks ja mugavamaks. Teenuste hulka kuuluvad Apple CarPlay, mis võimaldab teil hallata oma iPhone’i auto süsteemide kaudu ja satelliidikaardid, mille abil navigatsioonisüsteem kuvab maastikku fotorealistliku kujutisena. Privaatne eCall teavitab kriitilises olukorras hädaabiteenuseid, kuna kaugjuhtimisfunktsioonid nagu auto lukustamine on kättesaadavad My Bentley rakenduse kaudu. Teised aegasäästvad funktsioonid nagu My Car Status kuvavad teie nutitelefonile infot kõige vajaliku kohta alates kütusekogusest kuni hooldusgraafikuni.

Apple CarPlay ja iPhone on registreeritud kaubamärgid, mille omanik on Apple Inc.

Lehekülg viimati uuendatud: 28.10.2022