CONTINENTAL GT V8

Ergas V8-mootor tagab vastupandamatu dünaamilise suutlikkuse ja seda saadab ainulaadne emotsiooneäratav müdin, tänu millele pakub Bentley Continental GT V8 tõeliselt haaravat sõidukogemust. Lisage siia elegantne disain, kaasaegne käsitööteostus ja sujuvalt sellega sobituv tehnika ning saategi tulemuseks Gran Turismo, mis teeb iga teekonna muinasjutuliseks.

Dünaamiline välimus

See oivaline auto lisab Continental GT moodsatele joontele lihvitud kaasaegseid detaile, mis peegeldavad tema erksat suutlikkust.

Neli elliptilist summutiotsa toovad kuuldavale jõulist mootorihäält, kuna diskreetne V8 embleem esitiival tõotab meelierutavat sõitu. Silmatorkavatel 20-tollistel kümne kodaraga valuvelgedel, mis on saadaval üksnes Continental GT V8 kupeele ja kabrioletile, on kodarad paigutatud sümmeetriliste paaridena, mis muudab niigi dünaamilise profiili veelgi dramaatilisemaks.

Kaasaegne tunnetus

Auto sisemuses on kõikjal kasutusel üks nahkpolstri värv, ühendades elegantsi lihtsusega. Saate valida viie vaimustava värvitooni vahel, mille hulka kuuluvad ka Beluga ja Cricket Ball. Kui soovite tutvuda laiema valikuga või lisada täiendava värvitooni, on teil loomulikult palju viise oma auto isikupärastamiseks. Altpoolt saate lugeda lähemalt.

Perfektselt täiendab nahkpolstrit põhivarustusse kuuluv puitviimistlus Crown Cut Walnut, mis on jätkusuutlikult valmistatud Ameerika mustast pähklipuust. Lisavarustusena pakutavate puitviimistluste sekka kuuluvad muuhulgas kaunid Open Pore- ja Mullineri väärisvineerid, peale selle võib kõiki puitviimistlusi täiendada läikiva kroomliistuga.

Vaimustavad alatoonid

Hoolikalt valitud lisavarustuse sortiment täiendab detailide vaimustavat taset veelgi. Pakett Front Seat Comfort lisab istmeasendile erakordse universaalsuse, samuti soojendusega käetoed ning hulga massaaži- ja tuulutusfunktsioone, kuna pakett Mulliner Driving toob sisse lihvitud sportlikus stiilis elemente – sealhulgas topelt-rombimustriga tepingud, sportpedaalid ja neli efektset veljedisaini.

Ehe kiirendus

Nautige tõeliselt haaravat sõidukogemust. Mootori V-nurga sees asuvate kahekambriliste turboülelaaduritega on Continental GT V8 erakordselt tundlikult reageeriv, pakkudes peadpööritavat kiirendust, mida saadab oma tohutut jõudu vallandava Bentley V8 mootori vastupandamatu hääl – eriti intensiivne on see Sport-režiimis.

Tulemuseks on auto, mis suudab 0–100 km/h kiirenduse läbida 4,0 sekundiga ning viia teid edasi kiirusega 318 km/h.

Täielikult kaasakiskuv

See on auto, mis pakub muljetavaldavat juhitavust. Olles märgatavalt kergem kui eelmine Continental GT V8, parandab tema suurepäraselt tasakaalustatud kaalujaotus haarduvust ja stabiilsust kiirenduse ajal.

Passiivveermik oma eelseadistatud tasakaaluga sõidumugavuse ja juhitavuse vahel tagab erakordse kindlustunde kurvide läbimisel. Kui te aga tahate nautida tõeliselt vaimustavat juhitavust, võite valida Bentley adaptiivvedrustuse – uuendusliku 48-voldise külgkalde korvamise aktiivsüsteemi, mis pidevalt jälgib teeolusid ja reguleerib stabilisaatorivarbasid kere liikumise summutamiseks, optimeerides mistahes oludes nii juhitavust kui ka sõidumugavust. Ükskõik kumma te valite, saate nautida imetlusväärselt erksat sõitu, mis hoiab teid täielikult teega kontaktis.

Lisavarustusena saadaolevad süsinikkeraamilised pidurid tagavad kiirendusega võrreldavalt sundimatu peatumise. Pidurisadulad on neil mustad või soovi korral punased.

Lehekülg viimati uuendatud: 28.10.2022