CONTINENTAL GTC SPEED

Uus Bentley Continental GTC Speed on loodud põnevust valmistama. Kolossaalne W12-mootor ja spetsiaalselt kalibreeritud jõuülekanne annavad teie käsutusse 650 hobujõudu, muutes vabas õhus liikumise puhtaks sõiduhasardiks.

Selle dramaatilist kabrioletidisaini täiendavad eksklusiivsed Speedi detailid, loomaks agressiivset ja atleetlikku stiili, mis on jõuline ülestõstetud katusega ja vastupandamatu siis, kui katus alla lasta. Ükskõik, kumma te valite, iga järgneva sõidu ajal ootab teid ees puhas rõõm praeguses hetkes elamisest.

See on põnevus ehedaimal kujul.

Põnevusttekitavalt võimas. Võimsalt põnevusttekitav.

Paisake end teekonnale Continental GT valiku kõige võimsama luksusliku Gran Turismoga. Selle aukartustäratav W12-mootor on ainulaadselt kalibreeritud põnevuse maksimeerimiseks ning peenhäälestus andis tulemuseks hämmastava 0–100 km/h kiirenduse aja – kõigest 3,7 sekundit – ja tippkiiruse 335 km/h.

Ergastav. Ja veel natuke.

GT Speed Convertible on konstrueeritud tagama jõulist ja haaravat sõitu, mis toob alati naeratuse teie näole. Pole vahet, kas suplete päikeses lahtise katusega tuuril või istute suletud katuse all.

Täiustatud stabiilsus, juhitavus ja vilkus loodi selliste uuenduslike süsteemide abil nagu elektrooniline nelikroolimine, elektroonilise piiratud libisemisega diferentsiaaliga (eLSD) realiseeritud veojõu suunamine ja Bentley külgkalde korvamise elektriline aktiivsüsteem. See võimaldab teil läbida kurve kiiresti ja päästa kogu võimsuse valla pikkadel sirgetel, kuna GT Speed püsib alati kindlalt kursil.

Lisavarustusena saadavad süsinikkeraamilised pidurid pärinevad kosmose- ja lennundustehnika vallast ning pakuvad tohutut pidurdusvõimsust sõltumata kohast, kus te oma vabaõhumarsruudil parajasti asute. Nende silmatorkav must või punane viimistlus tagab, et põnevus ei kao isegi siis, kui te tänu piduritele juba paigal seisate.

Tere tulemast sportrežiimi

Uus Continental GT Speed avab oma täieliku, meeliülendava potentsiaali adrenaliini liikuma panevas spetsiaalselt kalibreeritud sõidurežiimis Sport. Kiired käiguvahetused hoiavad mootori pidevalt optimaalses pööretevahemikus ning see reageerib innukalt kõigile teie korraldustele – mistahes ajal ja mistahes pööretel. Emotsiooneäratav väljalaskehääl loob helitausta, mis üksigi teie südame kiiremini põksuma paneks.

Vastupandamatu esteetika

Mateeria ilma stiilita pole midagi väärt – Continental GT Speed kabrioleti hämmastav välisdisain näitab, et mõlemat saab nautida võrdsel, kaasakiskuval määral.

Dramaatilist ja vastupandamatut esinduslikkust suurendavad efektsed sepistatud 22-tollised Speedi veljed – saadaval hõbedaseks või mustaks värvituna või tumedakstoonituna – ja kütkestav tumedakstoonitud esivõre. Eksklusiivsed embleemid, Speedi ukselävelaiendused koos valgustatud läveliistudega ning kütuse ja õli täiteavade Jewel-korgid lisavad iseloomulikku luksuse hõngu ja annavad välimusele lõpliku lihvi.

Teie valikute maailm

Samamoodi nagu mateeria kohtub stiiliga, saab võimsus kokku mitmekülgsusega. Ülestõstetud katuse elegantne vorm täiendab selle harukordse Gran Turismo rahuldustpakkuvaid piirjooni, andes reisimise ajaks teie käsutusse hellitava ruumi. Allalastud katusega saab Speedi siluett vabama vormi, mis julgustab teid oma keskkonnaga vastastikku suhtlema täpselt nii, nagu te tahate.

Oma auto saate kroonida ühega inspireerivatest katusevärvidest, mille hulka kuuluvad must, Dark Grey Metallic, Claret, Tweed ja teised.

Vaatega reisijateruum

Olgu katus avatud või suletud, dramaatiline interjöör on loodud selleks, et teie oleksite eelseisvasse sõitu täielikult sukeldunud. Speedi kõrgemat staatust demonstreerivad tikitud peatoed ja eksklusiivne Speedi embleem armatuurlaual. Sportpedaalid, soojenduse ja Alcantara-kattega rool ning ainulaadsed naha ja Alcantara värvikombinatsioonid näitavad, et avastamisrõõmu võib leida kõigis, ükskõik kui väikestes detailides.

Bentley pöörlev ekraan

Juhtub midagi põnevusttekitavat, kui käsitöö ja disain sulanduvad ladusalt tehnikaga. Selle nimi on Bentley pöörlev ekraan. Selle lisaga saate endale valida näidikud, mis sobivad teie teekonnaga. Valida on poleeritud väärispuidu lihtsus või digitaalekraan kõigi teie teabe- ja meelelahutusvajaduste tarbeks. Või kolm analoognäidikut, millele rombimustriga rihveldus annab klassikalise ja ajatu väljanägemise.

Ultramoodne Gran Turismo

Uusima tehnika sujuv integreerimine uues Continental GT Speedis pakub teile tohutut naudingut. Kodust kaugel reisil olles kindlustab pakett Touring teile vajaliku sundimatuse ja turvalisuse, sealhulgas sõidurajal püsimise aktiivsüsteemi, öönägemissüsteemi, esiklaasinäidiku ja adaptiivse püsikiirushoidiku.

Helisüsteem Naim For Bentley

Helisüsteem Naim for Bentley laseb teil muusikat nautida enneolematul moel. See ümbritseb teid soovitud helitaustaga oma 2200-vatise väljundvõimsuse abil, mida edastatakse 18 kõlari ja kahe esiistmealuse bassielemendi kaudu.

Erakordsed ühendused

Continental GT Speed on kõige täiuslikum Gran Turismo, mille Bentley kunagi on valmistanud. Ning My Bentley Connected Car-teenused muudavad nüüd täielikult teie ühendust sellega, tagamaks, et saate igast teekonnast viimase võtta.

Lehekülg viimati uuendatud: 28.10.2022