CONTINENTAL GTC MULLINER

Bentley Mulliner on automaailmas tuntud tõeliselt erakordsete, elegantsete ja ainulaadsete Bentley sõidukite käsitsi ehitamise poolest ning tema värskeim teos rakendab kabriolettkerega Continental GT ilu, jõu ja vaimu selle elegantse Gran Turismo ultraluksusliku väljenduse loomiseks. See ongi Continental GTC Mulliner .

Oma võimsa hingega tõstab see haruldane ja eksklusiivne auto Continentali veelgi kõrgemale tasemele. Meie spetsialistide poolt viimase pisiasjani läbimõeldud ja Crewe’is käsitsi valmistatud auto mõtestatud konstruktsioon annab teile võimaluse selle omadusi kohandada, et need vastaksid teie isiklikule stiilile ja arusaamadele.

Modernse käsitöö meistriteos

Kabriolettkerega Continental GT Mullineri iga element on läbi mõeldud, võimaldades teil tunda naudingut igast autos veedetud hetkest. Võtkem või Breitling for Mullineri kella numbrilaud – eksklusiivne poleeritud hõbedane kell koos numbrilauda ümbritseva kroomitud võruga, mis täiendab keskkonsooli Diamond Milled Technical-viimistlust, luues kaasaegse ja peenekoelise, korraga nii elegantse kui ka silmatorkava mustri. Need omadused on Continental GT Mullinerile ainulaadsed kui kinnitused tema ihaldatud isikupärast ja modernse luksuse tõlgendamisviisist, mis võivad jääda igavesti teie omaks.

Digitaal- ja analoogmaailm saavad kokku näidikuplokil, mis sai Breitlingi kella traditsioonilist stiili peegeldavad uue disainiga näidikud digitaalekraani modernsele taustale. Grand Black-puitviimistlusega armatuurlauda kaunistab sõiduki silueti kujutis, mis osutab selle Mullineri staatusele. Kaunis puitviimistlus sisaldub põhivarustuses, kuid loomulikult saab Bentley Mulliner Personal Commissioning seda kohandada teie maitsele, võimaldades teil Piano-puitviimistluse seada vastavusse teie valitud interjööri nahkpolstri värvi või kerevärvi valikuga. Näiteks puitviimistlus Imperial Blue täiendab kabrioleti vabaõhuluksust, vihjates mere ja taeva oivalisele sinisele toonile ja lastes teil end tunda looduslähedasemana.

Vaimustav interjöör

Kabriolettkerega Continental GT Mullineri interjöör on isikupärastatav alates pehmeimatest nahkadest kuni rea ainulaadsete kolmevärviliste istme- ja polstrikombinatsioonideni, mis peegeldavad teie ainulaadset stiili ja maitset. Kõik kolmevärvilised kombinatsioonid sisaldavad põhitoonis nahka, täiendavas toonis nahka ja esiletõstutoonis nahka koos kontrasteeruvate ja esiletõstvate tepingutega, loomaks uut mõõdet ja täiendavat iseloomu, mida ainult Bentley Mulliner suudab nii kaunilt saavutada.

Kaheksa värvilahendust on saanud inspiratsiooni meid ümbritsevast maailmast, alates kõrgmoest kuni Euroopa dramaatiliste rannikumaastikeni. Näiteks hurmav värvilahendus Amalfi kätkeb endas Itaalia mere, kaljude ja ehitiste põhiolemust, moodustades dramaatilise esteetika Imperial Blue-, Linen- ja Hotspur-värvitoonis nahkdetailidest. Samamoodi tekitavad värvilahenduse Flare vapustavad varjundid värviplahvatuse, mida võimendab nahkpolstri põhitoon Hotspur ning seda täiendavad varjundid Beluga ja Silver. Ülejäänud kuus värvilahendust on Ascot, Sterling, Pavilion, Sirius, Sienna ja Cambric, nendega saate lähemalt tutvuda meie online-konfiguraatori abil.

Continental GT Mulliner Convertible saab põhivarustusse ka reisijateruumi oivalise ja ahvatleva meeleoluvalgustuse, mis võimaldab teil seada autos valitseva õhkkonna kooskõlla oma meeleoluga. Kokku 14 värvitooni alates tagasihoidlikest kuni erksateni loovad nii isikliku atmosfääri, et tunnete end koduselt kõikjal, kuhu tee teid iganes viib. Lisaks projitseerivad LED-tervitustuled maapinnale Bentley tiibade kujutise, kui te ukse avate ja autosse sisse astute. Seegi detail tähistab taaskord selle laitmatu auto läbimõeldud disaini ning tervitab teid täiesti iselaadsel viisil.

Eristuv välimus

Vabas õhus sõitmine muudab selle haruldase Gran Turismo isiksust. Sarnaselt ootuspärasele lihvitud siluetile viib kabriolettkerega Continental GT Mullineri katus käsitöömeisterlikkuse sammu võrra edasi. Selle auto juures on eksklusiivseks lahenduseks uus, käsitsi tepitud pehme katuse kattepaneel ja peenekoeline muster, mis hõlmab nii kontrast- kui ka esiletõstuvärvi tepinguid, loomaks iseloomulikku Bentley topelt-rombimustriga tepingu disainikontseptsiooni ja kergitades esteetikat käegakatsutava viimistlusega, mida te saate näha ja tunda.

Seda ainulaadset disainikontseptsiooni kordavad Mullineri tootemärkidega õhuavad esitiibadel ja auto esivõrel, moodustades harmoonilise profiili ja jõulise esinduslikkuse maanteel. Esivõrel loovad kroomitud sisemine romb ja läikivmust välimine romb pilkupüüdva ja tõelise sügavusega visuaali. Teisedki välisprofiili detailid osutavad sellele silmapilkselt äratuntavale autole, millel välispeeglite Satin Silver-toonis korpused loovad tema lihaselist ja urbanistlikku kahevärvilist esteetikat kergitava väljanägemise, kuna kere sujuvad jooned moodustavad voolujoonelise vormi, mis tugevdab tema jõudu ja vilkust ja annab need teile vallapäästmiseks.

Auto esinduslikkust tõstavad veelgi täiesti uued värvitud ja poleeritud 10 kodaraga 22-tollised Mullineri veljed, mis tekitavad harukordse võimu tunde. Rataste pööreldes püsivad Bentley „B“ embleemid rattakeskmes horisontaalasendis ning tagavad, et auto elegants ja tasakaal jäävad püsima, kuna kahevärviline viimistlus loob sügavuse ja kontuurid, mis eristavad seda autot maanteel kõigist teistest isegi kiirel liikumisel.

Selgelt Mulliner. Kahtlusteta teie oma.

Continental GT Mulliner Convertible on mitmel moel täiustatud. Iseloomulikud Mullineri tootemärgid tuvastavad selle eksklusiivse staatuse nii sees kui ka väljas Mullineri õhuavadega esitiibadel, tikitud peatugedega, kirjadega puitviimistlusel ja valgustusega läveliistudega – kui vaid mõned nimetada. Ja osana eritellimusel valmiva Bentley Mullineri olemusest on teil võimalik kohandada ja isikupärastada tervet rida elemente, võimaldades luua ainulaadse auto, mis mitte ainult esindab teie isikupärast stiili, vaid moodustab ka ruumi, kus saate end tunda võrdsel määral lõõgastunult ja põnevil. Värvidest kuni kontrasttoonis tepinguteni, nahkadest puitviimistluseni on võimalused piiramatud. Lähemaks tutvumiseks külastage meie online-konfiguraatorit.

Viimane lopsaks ja mälestusväärne meene teie omanikustaatuse stiilseks äramärkimiseks on isikupärastatud võtmekarp, mis peegeldab teie poolt oma interjöörile valitud kolmevärvilist kombinatsiooni – selle detailide ja luksuse tase kehastab Mullineri pingutusi niisuguse kunstiteose loomisel. Et isikupärastada oma autot meie online-konfiguraatori piiridest veelgi kaugemale, on teie ettekujutuste elluviimiseks käepärast Bentley Mulliner Personal Commissioning. Ainus küsimus: kuidas teie Continental GT Mulliner Convertible isikupärastatud peab saama?

Lehekülg viimati uuendatud: 28.10.2022