CONTINENTAL GT MULLINER

Luksus, elegants ja kõrgeimal võimalikul tasemel teostus kombineeruvad ning moodustavad selle haruldase ja eksklusiivse sõiduki. Continental GT Mullineri paneb käsitsi kokku maailma vanim autokerede ehitaja – Bentley Mulliner.

Crewe’is meie kirglike inseneride ja spetsialistide poolt ehitatud autot iseloomustavad Continental GT lihvitud vormid. Terve rida täiustatud funktsioone ja eritellimusel valmivaid lisasid võimaldavad nautida ultraluksuslikke sõiduelamusi ning annavad teile võimaluse omada autot, mis on niisama isikupärane nagu teie isegi.

Kaasaegne käsitöö

Kõik Continental GT Mullineri elemendid on disainitud ja käsitsi valmistatud nii, et need tagaksid suurima rahulolutunde ka kõige pisemates detailides. Grand Black-puitviimistlusega armatuurlauda kaunistab sõiduki silueti kujutis, mis rõhutab selle eksklusiivsust Bentley valikus ning on paeluv detail, mis kohe pilku püüab. Kroomitud Bentley „B“ kujutised uksepolstritel ja kütkestav täiesti uus viimistlus Diamond Milled Technical keskkonsoolil on Continental GT Mullineril ainulaadsed ning loovad peenekoelise armatuurlaua, mis on nii efektne, et põhjustab meeltesegadust.

Täiustatud siseruum

Bentley Mullineri käsitöölised on asjatundlikult välja valinud ja teostanud Continental GT Mullineri istmete ja polstri kaheksa eksklusiivset ainulaadset kolmetoonilist värvikombinatsiooni. Need kütkestavad värvilahendused on inspireeritud meid ümbritsevast maailmast, luksuslikest prantsuse kangastest kuni prestiižsete sportimissihtkohtadeni. Näiteks värvilahendus Cambric evib Beluga- ja Linen-värvitoonides nahka koos rafineeritud kuldse varjundiga ning moodustab kolmevärvilise kombinatsiooni, mis toob meelde suveaja Lõuna-Prantsusmaal. Sama muljetavaldav on Pavilion, austusavaldus kriketile, kus Cricketball- ja Linen-toonis nahka täiendavad hõbedase varjundiga nahk ja tepingud. Selle toonitava tepingu lisamine annab Continental GT Mullinerile veelgi juurde iseloomu sügavust, demonstreerides vaevanõudvat tähelepanu detailidele ja käsitsi õmmeldud elementidele. Kõigi võimalike värvikombinatsioonidega, mille hulka kuuluvad Amalfi, Ascot, Flare, Sterling, Sirius ja Sienna tutvumiseks külastage meie online-konfiguraatorit.

Lisaks loovad Mullineri pika karvaga põrandavaibad koos kontrasttoonis mikrokantidega harmoonilise voolu alt üles. Tulemuseks on külalislahke ruum, mis ümbritseb juhi ja reisijad toretsevate mugavuste ja elegantsiga, muutes iga teekonna meeldejäävaks kogemuseks.

Täiesti uus näidikuplokk juhikohal saab eksklusiivse poleeritud metallist viimistluse ja uue disainiga näidikud. Kokku moodustavad need digitaal- ja analoogtehnika sulami, mida peegeldab Breitling for Mulliner kell armatuurlauas – ajanäitaja peenekoelisus teeks au ka juveliirikunstile. Uuenduste ja eritellimusel valmiva disaini tasakaal loob harmoniseeritud reisijateruumi meelihaaravate kogemuste tarvis. Seda aspekti täiendavad veelgi nähtamatud ja sujuvalt integreeritud õhuionisaatorid, mis parandavad õhukvaliteeti auto sisemuses, tõstes teie heaolutunnet ühest sihtkohast teise reisimise ajal.

Iseloomulik välimus

Continental GT Mullineri voolujooneline kere on veelgi iseloomulikum tänu Bentley Mullineri eksklusiivsetele detailidele nagu tootemärgiga varustatud õhuavad esitiibadel, mis tähistavad tema kõrgendatud ja haruldast staatust. Auto kuumvormitud jooned rõhutavad kiiruse tunnet, mida tugevdavad veelgi voolujoonelise kahevärvilise disaini saavutamiseks mõeldud küljepeeglite Satin Silver-värvitoonis korpused. Need tõmbavad pilgu auto lihvitud ja lihaselisele profiilile, mis kütkestab kõiki oma esinduslikkusega.

Gran Turismo harukordset võimsust toob samuti esile uute värvitud ja poleeritud, 10 kodaraga 22-tolliste Mullineri velgede lisamine. Nende kahevärviline viimistlus annab velje piirjoontele sügavuse, kuna horisontaalasendis püsiv embleem rattakeskmes tähendab, et isegi kui te kiiresti sõidate, jääb Bentley „B“ alati õigesse asendisse ja silmapilkselt äratuntavaks.

Loodud Mullineri poolt. Isikupärastatud teie poolt.

Bentley Mullineri tunnusmärgiks olev käsitöö on silmnähtav kõikjal selles täiuslikus sõidukis, kus detailidele pööratud tähelepanu suudab üllatada ja rõõmustada. Alates meeleoluvalgustusest kuni Mullineri nime kandvate valgustatud lävekateteni ning käsitsi tepitud peatugedeni, mis on tikitud teie valitud värvilahendusele iseloomuliku esiletõstuvärviga, on iga toll luksuslikult elegantne ja läbimõeldud. Seda kajastab käsitööna valminud kolmevärviline võtmekarp – meeldejääv meene, kus kahte nahksesse võtmekotti paigutatuna asuvad enne soetamist teie auto võtmed.

Ent teie enda soovil antud viimane lihv on see, mis muudab Continental GT Mullineri täiuslikuks. Alates värvikombinatsioonidest ja -toonidest kuni teie paikapandud meeleoluvalgustuseni esindab see auto teie isiklikku maitset ja stiili. Kord konfigureerituna saate oma unistuste auto teoks teha – tulemuseks on teie isikliku ainulaadse ettekujutuse kõige haruldasem väljendus. See pole lihtsalt auto, vaid osake teie maailmast, võimaldades teil reisida ilma kompromissideta ja luksuses.

Kiire ja võimas

V8 läbib 0–100 km/h kiirenduse 4,0 sekundiga, enne kui saavutab tippkiiruseks 318 km/h.

Lehekülg viimati uuendatud: 28.10.2022