CONTINENTAL GT ISELOOM

See on Continental GT – suutlikkuse, luksuse ja autoilu ületamatu avaldus.

Tutvuge lähemalt erakordse Continental GT-ga. Oma puhta jõu ja atleetliku liikuvusega süstib ta põnevust ja avastamisrõõmu iga juhi südamesse. Üldtunnustatud Gran Turismo vastupandamatut iseloomu väljendavad tema elegantsed proportsioonid, kuna kõikjal kasutatav uuenduslik tehnika teeb temast Bentley kõigi aegade kõige eesrindlikuma GT.

Aukartustäratav Speed on värskeim täiendus Continentali valikusse, millega kaasneb tohutu võimsuse ja draama tase. Nii kupee kui ka kabrioletina saadaolev auto evib spetsiaalselt kalibreeritud jõuallikat – W12-mootor on häälestatud arendama järelejätmatut võimsust kurv kurvi järel, kilomeeter kilomeetri järel. Bentley adaptiivvedrustuse ja nelikroolimisega pakub ta ka pulssikiirendavat vilkust ja juhitavust. Ainulaadne Speedi disain toob esile tema kõrgema staatuse mudelivalikus ega jäta kahtlust, et see on GT suureoktaanilistele adrenaliiniküttidele.

Continental GT V8 on samal ajal täiuslik Gran Turismo, tasakaalustades ilu ja jõu tõeliselt muinasjutulise sõidukogemuse nimel. Continental GT V8 Convertible aga pakub kaasakiskuvat sõitu vabas õhus ja erakordset juhitavust, segades sinna sekka Gran Turismo vaimu ning muutes iga sõidu unustamatuks.

Eksklusiivsed Continental GT Mulliner ja Continental GT Mulliner Convertible on kaheukseliste luksussõidukite absoluutne tipp, mis on teie valikul saadaval nii dünaamilise V8 kui ka ületamatult võimsa W12-mootoriga. Rea eritellimusel valmivate funktsioonidega täiendatud, rafineeritud ja haruldane sõiduk on loodud Bentley Mullineri võrratu asjatundlikkusega.

 

SUUTLIKKUS

Jõu ja vilkuse liit

Kõik Continental GT-d pakuvad tõeliselt erakordset suutlikkust. Continental GT Speedi südameks olev W12-mootor, mis on saadaval ka Continental GT Mullinerile, tagab puhta jõu ja erakordse tundlikkuse, kuna GT Speedi ainulaadne kalibreering ja kaasaegsed veermikusüsteemid võimendavad ehedat vaimustustunnet.

Erk V8, mis viib edasi Continental GT V8-t ja mille võib valida ka Continental GT Mullinerile, annab teie kätesse rabava vilkuse ja dünaamika. Kiirendades kuulete – ja tunnete – V8 iseloomulikku ja emotsiooneäratavat kõminat, mis muudab kogemuse veelgi värskendavamaks.

Mõlemad jõuallikad asuvad mootoriruumis võimalikult madalal ja taga, et viia raskuskeset allapoole, optimeerida kaalujaotust ja sellega parandada juhitavust sõidunaudingu maksimeerimiseks.

Rohkem kontrolli

Millise mootori te ka valite, Continental GT aktiivne nelikvedu võimaldab teil maksimaalse naudingu nimel tema jõudu ohjes hoida. Veojõu jaotuse optimeerimine sildade vahel, millal ja kus iganes seda tarvis läheb, tagab teile kiirenduse elavdava taseme sõltumata teeoludest.

Continental GT on peenhäälestatud teie teekonna jaoks uuenduslike funktsioonide abil, mis võimaldavad teil maksimaalselt ära kasutada tema võimsat potentsiaali mugavuses järeleandmisi tegemata – alates teemüra vähendavast Pirelli müratasandussüsteemist ning lõpetades juhitavust parandava adaptiivse õhkvedrustusega, kus kasutatakse kolme kambri tehnoloogiat.

Täiuslikuks häälestatud

Bentley Dynamic Ride, elektriline külgkalde korvamise aktiivsüsteem on Continental GT Speedil* ja Continental GT Mullineril* põhivarustuses. See tehnikauuendus töötati välja spetsiaalselt stabiilsuse ja juhitavuse parandamiseks suure kiirusega kurvi sisenemisel. Tagades silmapilkse ja muutuva vastupanu või – sõltuvalt vajadusest – ühendades sama silla rattad teineteisest sisuliselt lahti, säilitab süsteem alati mugavuse ja juhitavuse sõltumata teie nõudmistest autole. Ning tulemused on alati vapustavad.

Neli sõidurežiimi häälestati spetsiaalselt mugavuse, suutlikkuse ja juhitavuse edasiseks parandamiseks. Režiim Comfort optimeerib jõuülekande ja veermiku luksuslikuks kruiisimiseks, kuna Sport tagab, et auto jõud ja juhitavus reageeriksid silmapilkselt. Viimast seadistust täiendati Continental GT Speedil veelgi, et pakkuda igal ajal ülimat hasarti. Režiim Bentley pakub ideaalset tasakaalu mõlema vahel, kuna Custom annab teile võimaluse salvestada oma seadistuste kombinatsioon.

* Bentley adaptiivvedrustuse sisaldumine põhivarustuses erineb turgude kaupa

 

DISAIN

Kunst liikumises

Continental GT valiku söakast välimusest õhkub hasarti, voolujooneline kere näib liikuvat isegi paigal seistes. Pikk mootorikate ja lühike esiülend loovad ideaalsed Gran Turismo proportsioonid, kuna üle kogu autokülje joonistuv vööliin juhib pilgu oivaliselt profiililt jõulisele tagaosale ja allapoole silmatorkavatele ratastele.

Uus Continental GT Speed pakub selle vastupandamatu disaini dramaatilist tõlgendust koos söakate sepistatud 22-tolliste Speed-velgede ja tumedakstoonitud esivõrega. Põhivarustuses paketiga Mulliner Driving kaasnevad veel sellised täiendavad elemendid nagu topelt-rombimustriga tepingud, sportpedaalid ning Jewel-korgid kütuse ja õli täiteaval, mis demonstreerivad, et rafineeritud ja ainulaadse stiili loomisel pole kasutamata jäetud ühtegi võimalust.

Continental GT Mullinerile lisandub veel tohutu hulk rafineeritud detaile, sealhulgas ainulaadne topelt-rombimustriga esivõre ja kahevärvilised 22-tollised Mullineri veljed.

Erakordne siseruum

Reisijateruumis loovad parimad materjalid kõigile reisijaile luksusliku, mugava ja avara keskkonna. Väärispuidu katkematu vool on saadaval kas ühevärvilise puitviimistlusena või kahevärvilise Dual Veneers by Mulliner kombinatsioonina ning ümbritseb juhti ja eesmist kaasreisijat, rõhutades armatuurlaua keskelt kiirtena väljudes Bentley „tiibade“ sümmeetriat. Soovi korral võite puidu asendada kaasaegsema tehnitsistlikuma viimistlusega.

See erakordne Gran Turismo ühendab silmatorkava disaini sundimatu praktilisusega. Uhked istmed on käsitsi polsterdatud sileda nappanahaga ning on ühevõrra mugavad ja elegantsed. Reisijateruum pakub küllaga avarust nii ees kui ka taga, kuna mahukas pakiruum mahutab vaevata kaks golfikotti või kogu nädalalõpureisiks vajaliku pagasi.

Ainulaadne kahetoonilise nahkviimistluse ja Alcantara kombinatsioon rõhutab Continental GT Speedi suutlikkuse tunnet. Continental GT Mullineri elegantne interjöör saab muuhulgas viimistluse Diamond Milled Technical ning eksklusiivse matthõbedase kella Breitling for Mulliner. GT Mulliner Convertible pakub nende kõrval veel eksklusiivset pehme katuse kattepaneeli tepingut.

Iseloomulik esteetika

Lisavarustusse kuuluv pakett Blackline lisab Continental GT kõigutamatule esinduslikkusele agressiivsemat, aukartustäratavat esteetikat. Kõik kere kroomitud detailid asendatakse läikivmustadega – välja arvatud Bentley „tiivad“ ja tagaluugi kirjad – ning paketti kuuluvad ka must esivõre koos sama värvi raamiga, mustad summutiotsad ja palju muud.

Kupee või kabriolett?

Continental GT valiku piires jääb valik teie teha. Kupee hellitab silma viimistletud Gran Turismo esteetikaga, mida soovi korral saab veelgi täiendada integreeritud klaaskatusega. See kaunis insenerikunsti ja käsitöömeisterlikkuse teos loob veelgi tihedama ühenduse teie ümbrusega.

Sama ajal pakub lahtine Continental GT Convertible – mudelid Speed, V8 või Mulliner – selle kaaskiskuva Gran Turismo elegantset väljendust oma uuendusliku neljakihilise katusega, kus suvaliste välisoludega aitavad toime tulla veel kaelasoojendid, istmejahutid ja soojendusega käetoed. Oma autot võite kroonida ühega seitsmest erakordsest katusevärvist, mille hulka kuuluvad must, Dark Grey Metallic ja Tweed.

 

TEHNIKA

Abistav ja täiendav

Kogu Continental GT valiku ulatuses saadaolev kõikehõlmav juhiabisüsteemide komplekt lisab juhitavusele ja turvalisusele uusi tasemeid, võimaldades teil selles harukordses Gran Turismos nautida iga hetke oma teekonnast.

Aktiivne sõidurajal püsimise abisüsteem osutab leebet roolimisabi, kui te peaksite oma sõidurea piirest välja kanduma, kuna pimenurga hoiatus teavitab teid ohtudest auto ümbruse raskestijälgitavates osades. Kui te reisite üle hiiglaslike tasandike või suundute pikale teekonnale mööda kiirteid, pakub pakett Touring sellist hädatarvilikku funktsiooni nagu uuenduslik öönägemissüsteem, mis infrapunatehnikat kasutades „näeb“ esitulede ulatusest kaugemale.

Linnakeskkonnas kasutab põhivarustuses sisalduv pakett City 360-kraadist linnulennuvaatega kaamerat tiheda liiklusega tänavatel navigeerimiseks, kuna mitmed nutikad funktsioonid, sealhulgas integreeritud liiklusmärkide tuvastamise süsteem kuvavad kasulikku infot nagu kiirusepiirangud lisavarustusena pakutavale esiklaasinäidikule ehk täpselt sinna, kus te seda infot vajate.

Nutikad maatriks-LED-esituled koosnevad 55-st eraldi tüüritavast valgusdioodist, võimaldavad kaugtulesid pidevalt sisselülitatuna hoida ega nõua juhi sekkumist. Need tuled on automaatselt optimeeritud erinevate sõiduolude tarvis ning teie saate alati nautida maksimaalset nähtavust nii suurel maanteel kui ka öises linnas.

Bentley pöörlev ekraan

Bentley pöörlevas ekraanis on ladusalt ühendatud hämmastav käsitöö ja uuenduslik tehnika. Kui mootor elule ärgates möiratab, teeb üks armatuurlaua osa pöörde ja selle asemele ilmub 12,3-tolline kõrglahutusega puutekraan. Ekraani saab ka seadistada, et see näitaks just teie soovitud infot. Seejärel, et end ümbritsevast maailmast täiesti eraldada, võib ekraangi pöörduda ja selle asemele ilmuvad kolm poleeritud ja kroomitud võruga analoogmõõteriista – vihje Bentley traditsioonidele ja klassikalisele disainile.

Püsige ühenduses

Võite eelistada põgenemist maanteele või jääda muu maailmaga ühendusse tänu My Bentley Connected Car teenustele* ja sissehitatud WiFi-kuumkohale.

Apple CarPlay funktsionaalsusega saate ühendada oma isiklikke seadmeid teabe- ja meelelahutussüsteemiga ning luua oma teekonnale sobiliku helitausta, kuna reaalajas liiklusinfo edastab värskeimaid andmeid liikluse kohta otse navigatsioonisüsteemile. Avarii korral ühendab Private eCall teid mitmete tugiteenustega.

Teie piirkonnas saadaolevate teenuste kohta leiate andmeid My Bentley Supportist.

* My Bentley teenused ei ole saadaval kõigil turgudel.
Apple CarPlay ja iPhone on registreeritud kaubamärgid, mille omanik on Apple Inc.

 

ISIKUPÄRASTAMINE

Kahtlusteta teie oma

Alates aastast 1919 on Bentley juhid teinud koostööd meie disainerite ja inseneridega muinasjutuliste sõidukite loomisel, mis peegeldavad nende omanike erakordset isiksust ja maitset.

Lai valik nahku, värvikombinatsioone ja puitviimistlusi, samuti tehnitsistlikke viimistlusvariante nagu Engine Turned Aluminium, võimaldavad teie Continental GT reisijateruumi kujundada täpselt teie maitse kohaselt. Teil on isegi võimalik valida üks kolmest võrratust helisüsteemist, sealhulgas 2200-vatine Naim for Bentley ja 16 kanaliga 1550-vatine Bang & Olufseni süsteem.

Peaaegu piiramatuid valikuvõimalusi pakub Bentley värvipalett, kuhu viimati lisandus tugeva suutlikkuse alatooniga kaasaegne Cambrian Grey. Pilkupüüdvat välimust täiendavad silmatorkavad, jahmatava disaini ja viimistlusega valuveljed.

 

Tutvuge kõikide mudelitega lähemalt

Lehekülg viimati uuendatud: 28.10.2022