CONTINENTAL GT AZURE

Jõulise 4,0-liitrise V8-bensiinimootoriga varustatud Continental GT Azure viib Gran Turismo luksuse, elegantsi ja sundimatu suutlikkuse uutesse kõrgustesse.

Luksuslik Gran Turismo uues kuues

Uuenduslikku tehnikat ja meisterlikku käsitööd ühendav Continental GT Azure sisaldab loendamatuid sõiduelamust tugevdavaid lahendusi.

Isiklikku mugavust parandavad uuendused alates istmetest ja lõpetades õhku puhastavate ionisaatoritega loovad kokku tõeliselt muinasjutulise Bentley interjööri, kuna juhiabisüsteemide pakett teeb auto juhtimise pingevabaks. Continental GT Azure on palju rohkemat kui lihtsalt Gran Turismo, pakkudes mugavalt ja stiilselt reisimiseks ohtralt ruumi neljale täiskasvanule ja nende pagasile. See sõiduk loodigi kõigi reisijate mugavust ja heaolu silmas pidades.

Disain

Auto külgvaadet rõhutab Bentley vööjoon, sujuv rant, mis jookseb esirataste juurest tagatiibadeni välja, otsekui aimates järele õhuvoolu liikumist üle auto voolujoonelise kere.

Elegantne kroomist särav esivõre ja samasugused võred esikaitseraua alaosas kuulutavad Continental GT Azure’i saabumist, kuna kiiskavad välised embleemid annavad sellele lõpliku kinnituse.

Autole paigaldatakse 22-tollised veljed, mis on saadaval ainult Azure’ile. Soovi korral võib sõiduki tellida ka mistahes muude Continental GT-le pakutavate velgedega, mille suurused algavad 21 tollist.

Panoraam-katuseakna all istudes löövad avarus- ja kergustunne teid lausa pahviks. Tegu võib olla kaheukselise kupeega, kuid see pakub piisavalt ruumi neljale täiskasvanule mugavaks ja stiilseks reisimiseks.

Paljud disainidetailid on iseloomulikud ainult Azure’i mudelitele: alates Azure’i läveliistudest, mida te kohtate autosse sisenedes kuni ainulaadsete embleemideni armatuurlaual ja tikanditeni käsitsi valmistatud istmetel.

Käsitsi viimistletud väärisvineeride katkematu voog ümbritseb nii juhti kui ka reisijaid ning meenutab Bentley „tiibasid“, kerkides keskkonsoolilt sümmeetriliselt üles ja väljapoole uste suunas.

Kontrasttoonis tepingud ja rombimustriga rihveldus juhtseadistel on vaid mõned peene viimistlusega pisiasjad, samasse kilda kuuluvad Jewel-viimistlusega korgid õli- ja kütuse täiteavadel, pika karvaga jalamatid, sportpedaalid ja soovi korral ka kahevärviline soojendusega rool.

Suutlikkus

Sundimatult jõuline mistahes olukorras tänu topelt-turboülelaadimisega 4,0-liitrisele V8-mootorile, mis viib teid sujuvalt 100-kilomeetrise tunnikiiruseni kõigest 4,0 sekundiga. Tippkiirus, kui te peaksite tahtma selleni jõuda, on 318 km/h.

Kohanduv kolmekambriline õhkvedrustus tagab hämmastavalt ühtlase kulgemise, kuna adaptiivvedrustus Bentley Dynamic Ride läheb veelgi kaugemale ja püüab sõidukit kurvides stabiilsena hoida ilma sõidumugavust kahandamata.

Neli sõidurežiimi lubavad teil valida, kas eelistate mugavust või meeliülendavaid elamusi – või hoopis harmoonilist tasakaalu nende vahel. Kuna muutuva töömahuga mootoris lülitatakse osakoormusel neli silindrit kaheksast välja, võite olla kindel, et auto töötab ka maksimaalse tõhususega.

Tehnika

Uuendused heaolu alal annavad juhile ja reisijaile täiesti teistsuguse sõiduelamuse. Pirelli müratasandussüsteem hoiab reisijateruumi vaiksena isegi suurel kiirusel, kuna ionisaatorid puhastavad õhku ja meeleoluvalgustus loob sobiva õhkkonna.

Pakett Front Seat Comfort annab eesistujate käsutusse soojenduse, tuulutuse, massaažifunktsiooni ja komfortpeatugedega 22 suunas elektriliselt reguleeritavad esiistmed, millel on kummalgi ka kaks mälupesa. Isegi istmekülgi saab elektriliselt reguleerida, et need pakuksid just parasjagu tuge.

MY BENTLEY ÜHENDUVUSTEENUSED

Autol on juhtmevaba Apple CarPlay*, WiFi-kuumkoht ja telefoni juhtmeta laadimine. Ühenduvusteenuste hulka kuuluvad veel veebiraadio, õhu kaudu tehtavad kaardiuuendused ning Azure’i graafika digitaalsel näidikupaneelil. Tutvuge teenuste täieliku loendiga.

* Apple CarPlay on registreeritud kaubamärk, mille omanik on Apple Inc.

Pakett Touring hõlbustab maanteesõitu tänu sellistele juhiabisüsteemidele nagu adaptiivne püsikiirushoidik, sõidurajal püsimise abisüsteem ja esiklaasinäidik. Pakett City sisaldab linnulennuvaatega kaamerat, liiklusmärkide tuvastamist* ja muid abisüsteeme.

* Ei ole saadaval kõigil turgudel.

KAUGJUURDEPÄÄS

Nutitelefonirakendus My Bentley tagab teile ligipääsu autole sõltumata sellest, kus te ise parajasti viibite. Saate enne teeleasumist sisse lülitada reisijateruumi eelsoojenduse* või kontrollida lukkude ja tulede seisundit ning kütusekogust. Rakendus on suuteline ka teid teavitama, kui autot on liigutatud ilma teie nõusolekuta.

* Vajalik lisavarustusse kuuluv eelsoojendussüsteem.

Meelerahu tagamiseks saab Continental GT Azure teenuse Private eCall*, mis turvapatjade rakendumise korral võib automaatselt teavitada Bentley hädaabikõne keskust. Süsteemi võib käivitada ka laes asuvast SOS-nupust.

* Ei ole saadaval kõigil turgudel.

Isikupärastamine

Continental GT Azure’i põhivarustus on kõikide teiste autode omast erinev. Kuid sel tasemel on põhivarustus vaid algus.

Kui kerevärvide tavavalik sisaldab seitset värvitooni, siis laiendatud ja Mullineri valik viib selle arvu juba üle 80. Azure’ile ainuomaste veljevariantide kõrval võite valiku teha ka kõigi mudelkonnale pakutavate velgede seast.

Interjööri kujundamiseks on teie käsutuses kõik Bentley nahkpolstrite värvid ja kahetoonilised kombinatsioonid. Valitud nahkpolstrit võib rõhutada ääristuste ja käsitsi tehtavate ristpistes tepingutega, mis annab interjöörile täiesti uue elu. Saadaval on ka Bentley täisvalik väärispuite, sealhulgas traditsiooniline kõrgläige ja kaasaegsed Open Pore-viimistlused, puidusortidest Crown Cut Walnut, Burr Walnut ja Koa.

Väärispuidu asemel võite aga eelistada ka tehnilisi viimistlusi, näiteks süsinikkiudu ja lihvitud alumiiniumi. Puidu kõrgläikeviimistlust saab veel täiendada kiiskavate metall-liistudega.

Helisüsteemide pakkumine koosneb kolmest variandist: Bentley Signature Audio, Bang & Olufsen for Bentley ning fenomenaalne Naim for Bentley. Ülima isikupära saavutamiseks aga võite pöörduda Mullineri, Bentley eritellimuste osakonna poole ning muuta oma auto tõeliselt ainulaadseks. Kui teie valik on Continental GT Azure, piirab teid ainult enda fantaasia.

Lehekülg viimati uuendatud: 28.10.2022