Bentley Home’i uus kollektsioon – kaasaegsed uued materjalid ja ainulaadsed viimistlusvariandid

  • Bentley Home tutvustab uusi 2021. aasta stiile, kuhu kuuluvad Aldfordi laud, Ramsey diivanid ja Styali kirjutuslaud
  • 2021. aasta kollektsioonis esitletakse uut Degradé lakkimistehnoloogiat ja uut uuenduslikku MARM \ MORE® kangast, mis valmistatakse marmoripulbrist
  • Jätkusuutlikkus, uusim tehnoloogia, teedrajav disain ja erakordne teostus on selles kollektsioonis esmatähtsad
  • Kollektsioonil on iseloomulikud jooned ja vormid, mille Bentley Home on kujundanud tihedas koostöös Bentley Designi ja mööblidisainer Carlo Colomboga
  • Bentley Home 2021. aasta kollektsiooni saate vaadata siin: https://shop.bentleymotors.com/blogs/partnerships/bentley-home

Bentley Motors ja Bentley Home esitlevad uhkustundega oma värskeimat koostööd: 2021. aasta kollektsiooni. Aprillis esitleti nelja uut moodsat mööblidisaini, mida kõiki iseloomustab hoolikalt valitud kombinatsioon ainulaadsetest materjalidest ja viimistlustest, kus on kokku sulatatud innovatsioon, tehnoloogia ja kunstkäsitöö. Aldfordi laud, Ramsey diivanid ning Styali kirjutuslaud paistavad elegantselt silma ainulaadse lakitud viimistluse ja viimistlusvariantide seas oleva põneva uue kangaga, mida valmistatakse marmoripulbrist.

2021. aasta Bentley Home’i kollektsiooni iseloomustavad hinnalised ja kaasaegseimad materjalid ning soov tõsta teostus uuele tasemele. Kollektsioon esindab margi uut visiooni, mis on kooskõlas Bentley Motorsi püüdlustega olla kõige jätkusuutlikum luksusautomark maailmas. Tugevad jooned ja ajatud vormid iseloomustavad Carlo Colombo ja Bentley Designi koostöös valminud uusimaid mööbliesemeid. Neil võetakse kasutusele ka Bentley Home’i uus Degradé lakkimistehnoloogia ja marmoripulbrist valmistatud kangas MARM \ MORE®.

Degradé lakkimistehnoloogia on 2021. aasta Bentley Home’i kollektsiooni üldise esteetika võti ning loob eheda luksuse tunde, mis on nii isikupärastatav kui ka esimesel pilgul äratuntav. Degradé kujutab endast uskumatult keerukat protsessi, mis on vajalik Bentley Home’i klientide esitatud kõrgete nõudmiste täitmiseks. Esmalt kantakse puidule selle kaitsmiseks värnitsakiht, mõistagi käsitsi. Meister peab seejärel kasutama värvi käsitsi pealekandmiseks pihustit ja täpselt õiget kogust lakki, hajutades seda järk-järgult puidust eemale, et rõhutada värvi üleminekut ja tõetruult taasesitada loomulike varjundite iga pisiasja. Pärast seda pikka protsessi on vajalik poleerimine, mis annab tootele sügavuse ja tugevuse. Enne viimast poleerimist kantakse peale neli kihti värnitsat.

Elegantset viimistlust elustavad mitmed valikuvõimalused: Deep Ocean, Midnight Walnut, Black Kenya, Dark Shadow, Rust Degradé, Silver Degradé ja Bronze Degradé. Kõiki neid iseloomustavad vaevuhoomatavad nüansid, mis ulatuvad mustast iseloomulike metallikvärvideni ning teevad kõik käsitsi värvitud tooted ainulaadseks ja kordumatuks. Uue kollektsiooni kõik tooted saavad Degradé laki ning seda tehnoloogiat saab rakendada ka Bentley Home’i varasematel disainidel.

MARM \ MORE® on uuenduslik ja eetiline uus kangas, mis teeb oma debüüdi mööblimaailmas ning mille töötas välja ja patenteeris Bentley Home. Uus kangas kasutab ära ehtsa marmoritolmu, mis on marmori tootmise kõrvalsaadus. Kangas valmib algusest lõpuni Itaalias ning pulbrist mööblikatte saamiseks läheb igal sammul tarvis oma ala meistreid. Marmor on tuntud kui parim materjal skulptuuride ja arhitektuuri tarvis, nüüd on see aga saanud stiilse ja uuendusliku tõlgenduse kanga kujul. Marmori looduslikku jõudu hõlmates taastab kangas ainulaadse tolmu väärtuse, muutes selle tekstiiliks, mis pakub enneolematuid tehnilisi karakteristikuid ja esteetilisi omadusi. Hinnaline marmoripulbrist kangas kaunistab nõtkelt 2021. aasta Bentley Home’i kollektsiooni, rõhutades mööbli disaini elegantseid vorme.

Uue kanga väljatöötamine oli keerukas ja pikk protsess. Kanga tootmine nõuab kõrgekvaliteedilise marmori pulbri segamist spetsiaalse komposiidiga, mille tulemusena saadakse vedel mikrokile. Mikrokile ühendatakse seejärel valitud puuvillapõhise tekstiiliga, mis annabki lõppsaaduseks ainulaadse tekstiilviimistluse. Seejuures kasutatakse ainult taastuvallikatest pärit ressursse, mis toob kaasa jäätmekoguse märkimisväärse vähenemise.

MARM \ MORE® on saadaval kahes värvitoonis, helehalli ja loodusliku rohelisena, mõlemad on mattpinnaga. Uuenduslikku kattematerjali võib valida kõigile uue kollektsiooni polsterdatud toodetele, samuti Bentley Home’i eelmistele disainidele.

Styal

Uus kirjutuslaud Styal on uue, 2021. aasta Bentley Home’i kollektsiooni meistriteos. Praegusel ajal, mil kontor on tunginud meile koju, tõstab Bentley Home kontoriruumi kontseptsiooni, andes kuju ikoonilisele tootele, mis on luksuslik ja rafineeritud pisimate detailideni.

Graatsiliste kumeruste järjestus jookseb kogu 3-meetrise puitraami pikkuses, kaetuna valitud naha või spooniga, puhvetkapp aga on proportsioonide tasakaalustamiseks elegantses asendis. Lauaplaati ilmestab tumehall metall-liist – visuaalne „poolitus“, mis rõhutab selle skulptuurset profiili ja valitseb joonte kulgemist. Kirjutuslaud koosneb neljast elemendist ja on osadeks jaotatud metallprofiiliga, mida võib katta kas naha või spooniga. Sale ja kerge, ekstreemne igast vaatenurgast, kujundab Styal dramaatiliselt ümber arusaama kodus töötamise kogemusest.

Kontruktsiooni ja lauaplaadi isikupärastamiseks on järgmised võimalused: Warm Grey Fiddleback Sycamore, Smoked Liquidambar või Burr Walnut juur, läikiva või poleeritud viimistlusega. Soovi korral võib valida ka nahaga kaetud lauaplaadi. Viimistletud puidu ja tumehalli metalliga. Degradé lakkimisefekt on samuti võimalus puidu viimistlemiseks.

Aldford

Disain ja kunst saavad kokku uue Aldfordi laua puhastes ja silutud joontes, kliendid saavad valida nii nelinurkse kui ka ümmarguse laua vahel. Lauajalad on ülespoole ahenevad ja saavad ühtse tervikuna kokku lauaplaadi all, rõhutades kerguse ja heljumise tunnet. Disaini täiendavad kolm lauaplaati moodustavat kihti: alumine on kaetud läikivmusta lakiga ning selle ümber jookseb metallprofiil.

Aldford tähendas Luxury Living Groupi disaineritele ja Bentley Home’i oskustöölistele täiesti uudset konstruktsioonialast väljakutset. Aluse topeltkumerus ja lauaplaadi kaldserv saavutati kõige uuemaid freesimistehnoloogiaid kasutades.

Jalgade viimistluse osas on klientidel kolm valikuvõimalust: Burr Walnut, Smoked Liquid Ambar või nahkkate. Lauaplaadile on saadaval marmorid Calacatta või Valentine Grey, samuti läikivad väärispuidud Burr Walnut, Smoked Liquid Amber või Warm Grey Fiddleback Sycamore. Kõigile puitviimistlustele kantakse Degradé-lakk.

Ramsey

Ramsey valik näib eiravat gravitatsiooni: diivani istmepadi hõljub põranda kohal ning küljed lähevad sujuvalt üle käetugedeks, mis väljasirutatud tiibadena end ülespoole küünitavad. Profiili raamib tumehall liist istmepadja alaservas, rõhutades gravitatsiooni näilist eiramist.

Graatsiliste proportsioonidega kahekohaline Ramsey diivan on esimene Bentley Home’i kahekohaline diivan. Seetõttu on igati kohane, et see disain pakub välja luksuse uue mõõtme koos oma arenevate ruuminõudmistega, mis sobivad kõige kaasaegsemate kodudega, nii koos Ramsey diivaniga kui ka iseseisvalt.

Mõlema diivani jaoks on olemas järgmine valik katteid: Warm Grey Fiddleback Sycamore, Smoked Liquidambar, Burr Walnut juur või soovi korral nahast või marmorpulbrist kangast kate. Puitviimistlustele kantakse Degradé lakk.

Bentley Home 2021. aasta kollektsiooni saate vaadata siin: https://shop.bentleymotors.com/blogs/partnerships/bentley-home

Lehekülg viimati uuendatud: 20.12.2021