Bentley Flying Spur W12 S: parima stiili ja võimsusega neljaukseline mudel

• Suurem võimsus, pöördemoment ja erksus.
• Esimene neljaukseline Bentley, mille tippkiirus on üle 325 km/h.
• Võimsus on kasvanud 635 hj-ni ja pöördemoment 820 Nm-ni; kiirendus 0–100 km/h vaid 4,5 sekundiga.
• Tume sportlik välimus; ainulaadsed salongikujunduselemendid.
• Täiustatud vedrustus tagab parema juhitavuse ja kontrolli kere üle, ilma mugavuse arvelt järeleandmisi tegemata.
• Uus mudel on esimene neljaukseline Bentley, mille tippkiirus ületab 325 km/h, ning see pakub suuremat võimsust, pöördemomenti ja erksust otsivatele omanikele sportlikuma sõiduelamuse.


Mudelil Flying Spur W12 S on mitu tumedat kujunduselementi, mis annavad aimu uutest ja parematest dünaamilistest võimetest. Hulk musti detaile – kaasa arvatud Beluga Gloss värvi radiaatorivõre ja tulede raamid –, tagadifuusor ja lisavarustusena pakutav süsinikkiuspoon annavad uuele mudelile mõjuva ja sihikindla ilme, mis vastab selle täiustatud sõiduomadustele.

Bentley Motorsi juhatuse esimees ja tegevjuht Wolfgang Dürheimer selgitas: „Flying Spur W12 S on ülimalt luksuslik sportsedaan. See ühendab omavahel meie kuulsa W12 mootori erksama dünaamika ja suurema võimsuse ning enesekindlama välis- ja salongikujunduse klientide jaoks, kes otsivad erilise hoiakuga Flying Spuri.“

Uuteks standardvarustusena pakutavaks salongilahendusteks on ainulaadne must engine-spin-viimistlus esi- ja keskosas (satineeritud süsinikkiuviimistlus kuulub lisavarustusse); kontrastsetes värvitoonides või pimeõmblustega embleem W12 S peatoel; W12 S lävepakuliistud ees ja taga; kolme kodaraga rool Sport Plus ja rihveldatud käiguvahetuslabad, mis on teistel mudelitel saadaval üksnes lisavarustusena.

Mudelile Flying Spur W12 S omase uue värvijaotuse loomisel on kasutatud ühevärvilist salongi, mille detailid on ühes 17 varjevärvitoonist, ning ainulaadseid kontrastseid õmblusi teemanti mustriga tepingus, Sport Plus roolil ja salongis.

Flying Spur on varustatud pardatehnoloogiaga, mis muudab selle mudeli liikvel olles ideaalseks töötamis- või lõõgastumiskohaks.

Uudne kaugjuhitav puuteekraan, mida saab tööle panna spoonitud tagumiselt keskkonsoolilt nupuvajutusega, võimaldab juhtida auto kliima- ning teabe- ja meelelahutussüsteeme mugavalt tagaistmel olles. Flying Spuris leidub ka WiFi-tööpunkt, mis tagab soovi korral sõidu ajal ühenduse.
Uut Flying Spur W12 S-i hakatakse klientidele tarnima aasta lõpus. 

Lehekülg viimati uuendatud: 20.12.2021