BENTAYGA V8

Bentayga V8 võtab kokku kogu Bentayga olemuse, pakkudes täiuslikus kooskõlas olevat tervikut. Tal on uue Bentayga iseloomulik välimus selle aukartustäratava dünaamilise esinduslikkusega ning luksuslikul tasemel mugavusi pakkuv interjöör.

Kõike seda täiendavad uusimad tehnilised lahendused. Bentayga V8 hiilgab nii maanteekiirustel kui ka tihedas linnaliikluses, ühendades ainult Bentleyle omasel moel luksuse ja suutlikkuse. 

Ergas V8-mootor

Uuenduslik V8-mootor sobitub Bentaygasse ideaalselt. Võimas, ühtlase käiguga, erk ja tõhus – see on moodsa maailma V8, mis lisab Bentayga V8-ga sõitmisele alati naudingut.
Kahekambrilised turboülelaadurid tagavad silmapilkse reageerimise juhi soovidele, moodsal V8-mootoril on kõik Bentley tüüpilised omadused nagu tohutu pöördemoment madalatel pööretel ja rikkalik jõuvaru. Pöördemoment saavutab maksimumi mootoripööretel alla 2000 p/min ning tagab Bentley Bentayga V8-le tippkiiruseks 290 km/h.
Vaatamata suurele suutlikkusele töötab mootor äärmiselt tõhusalt, kasutades start-stopp-süsteemi ja muutuvat töömahtu – viimane lülitab välja neli silindrit kaheksast, kui täisvõimsust pole tarvis ning tagab sõiduulatuseks vägagi praktilised 733 kilomeetrit (NEDC).
Sõidukogemuse lahutamatu osa on mootorihääl ning V8 teebki talle ainuomast iseloomulikku müdinat. Lisavarustusena saadaolev sportlik väljalaskesüsteem pakub aga veelgi enam emotsioone.

Kodus igal maastikul

Linnamaasturina – ehkki kõigist olemasolevaist luksuslikuma ja elegantsemana – peab Bentley Bentayga V8 hakkama saama kõikvõimalikes tingimustes. Maastikupakett on lisa, mis selle teoks teeb: autole lisandub hulk kasulikke, kuid tähelepandamatuid funktsioone ja süsteeme, mis sujuvalt koos töötades parandavad maastikusõiduomadusi. Sellise paketi loomise eesmärk oli anda juhile täielik enesekindlus ja tagada kontroll mistahes maastikul ja mistahes olukorras ilma vajaduseta keerukaid süsteeme käsitsi ümber lülitada. Nii et isegi kui auto akendest avanev vaade muutub, siis mulje luksusest, turvatundest ja täielikust kontrollist jääb alati ühesuguseks.

Lehekülg viimati uuendatud: 27.10.2022