BENTAYGA S

See on uus Bentley Bentayga S: Bentayga dünaamilises ja silmatorkavas vormis. Selle suutlikkus meenutab sportautot ning sõidurežiimis Enhanced Sports tundub tema vilgas liikumine füüsikaseadusi eiravat.

Lühidalt öeldes on Bentayga S jalustrabav. Bentayga S, mis paneb ühed pead pöörama ja tõstab teistel juuksed püsti, on loodud erutama kõiki meeli. Möire, mille tema mootor elule ärgates kuuldavale toob, on aga lihtsalt vastupandamatu. Loodud neile, kellel on kustumatu janu kõige eesootava suhtes, on uus Bentayga S palju enamat kui vaid võimas auto. See väljendab ka teie iseloomu ja seda, millisena soovite maailma näha.

Vaimustumiseks valmis

Bentley Bentayga S on loodud pakkuma meelelisi kogemusi nii juhile kui ka reisijaile ning viib teie vaimustuse uuele tasemele. Võite oodata unustamatut sõitu alates V8-mootori selgelt äratuntavast häälest kuni selle tundeni, kui kiirendus teid istmesse surub.
Kõigepealt aga faktid: kapoti all asub topelt-turboülelaadimisega V8-mootor, mis suudab arendada 550 hj võimsust ja 770 Nm pöördemomenti. Sellest piisab, et kiirendada teid kõigest 4,5 sekundi jooksul 100-kilomeetrise tunnikiiruseni. Sõidurežiimide hulgas on uudiseks Enhanced Sports, mis erutusvärinatele veel ühe mõõtme lisab. Kui igal Bentleyl on olemas sõidurežiim Sports, siis see viib auto iseloomu veelgi kaugemale. Režiimi aktiveerimisel tehakse korraga tuntavaid muudatusi vedrustuse, roolisüsteemi ja gaasipedaali seadistusse. Tulemuseks on erksam reageerimine kiirendusel, jäigem vedrustus ja meelierutav tunne olla teepinnale lähemal. Isegi väljalaske heli timmitakse tänu uuele sportlikule väljalaskesüsteemile nii, et adrenaliin voolama pääseks. Summuti ja summutiotsad on hoolikalt ümber tehtud, et V8 heli oleks valjem, mahlakam ja jõulisem ning kasvaks kõminast möirgamiseks, mis ihukarvad püsti tõstab.

Lehekülg viimati uuendatud: 17.04.2023