BENTAYGA HYBRID

Bentayga Hybrid toob Bentayga võimsasse valikusse lõpmatu meelerahu ja jätkusuutliku mobiilsuse. Täielikult süsinikuneutraalses töökojas loodud Bentayga Hybrid on kõige edumeelsem ja moodsam Bentley märki kandev pistikhübriidsõiduk.

See erakordne linnamaastur laiendab Bentayga iseloomu eesrindliku tehnikaga, loomaks nii suutlikkuse, luksuse kui ka tõhususe vallas kompromissivaba sõiduelamust. Tere tulemast Bentley tulevikku!

Tehnika

Bentayga Hybridil on hulk eksklusiivseid ühenduvusfunktsioone, mis lisavad teile teekonnal olles kindlustunnet isegi siis, kui parajasti ise autost eemal viibite.

Täielik kontroll

Nende turvaliste, nutikate ja käepäraste funktsioonide sekka kuulub näiteks My Battery Charge, mis võimaldab teil nutikalt hallata ja ajastada laadimist My Bentley rakenduse kaudu. Saate sisestada sõidu alguskellaaja, et enne seda oleks aku maksimaalse täituvusega. Samal ajal võimaldab teenus E-Charging teil leida ümbruskonnast laadimisjaamu ning vajadusel ühe neist navigatsioonisüsteemis sihtkohaks määratleda.
My Cabin Comfort võimaldab kliimaseadme kaugjuhtimist ning teie saate alati astuda ideaalse sisekliimaga autosse, sõltumata väljas valitsevast ilmast. My Car Statistics aga abistab teid sõidumarsruudi koostamisel, andes teile My Bentley rakenduse kaudu üksikasjaliku ülevaate sõidustatistikast: keskmisest kütusekulust, elektrikulust ja elektri jõul läbitavast sõiduulatusest.
Sõidu ajal pakub täiesti uue ilme saanud juhi infoekraan autos muuhulgas E-Motion-infot, varustades teid hädavajaliku statistikaga teekonna kohta.

Suutlikkus

Bentley Bentayga Hybrid on luksuslinnamaastur, mis on loodud hiilgama linnaliikluses ja valitsema maanteid. Edasiviiv jõud pärineb uuenduslikult elektrimootorilt ja 3,0-liitriselt V6-sisepõlemismootorilt. See on ainulaadne jõuallikas, mida määratlevad ennenägematul tasemel meelerahu ja enesevalitsemine koos muljetavaldava võimsuse ja Bentley Gran Turismole kohase suutlikkusega.

Dünaamiline tasakaal

Ultramoodne elektrimootor ja V6-mootor töötavad täielikus harmoonias ning tagavad, et harukordset võimsust, kiirust ja tõhusust saab nautida mistahes ajal – nii kauge maanteega tutvudes kui ka kodu lähedal. Dünaamiline partnerlus tähendab, et Bentayga Hybrid saab nutikalt valida sobivaima jõuallika vastavalt teie teekonnal esilekerkivatele vajadustele. Sel viisil kasutatakse ära kõik võimalused liikuda ainult elektrimootori jõul, tagades nii minimaalse heitmehulga kõigil sõitudel. See vähendab ka teie sõltuvust kütusest ning lubab harvem tanklat külastada.
Niiviisi koos töötades võimaldab see elektri- ja bensiinimootori väestav partnerlus saavutada Bentayga Hybridil täielikult meeli haaravat sõiduelamust, milles Bentley iseloom on silmapilkselt äratuntav. See muljetavaldav linnamaastur on võimeline läbima 0–100 km/h kiirenduse kõigest 5,9 sekundiga. Süsteemi pöördemoment on muljetavaldavad 700 Nm, mis lubab saavutada tippkiiruseks 247 km/h.

Nutikas ajam

Bentayga Hybridi hämmastav jõud, inspireerivad võimed ja uuenduslik tehnika loovad omavahel kohtudes sõiduki, mis võib alistada igasuguse keskkonna. Kolme elektrilise sõidurežiimiga täiendatuna tagab see kõige rahulikuma, jätkusuutlikuma ja kaasaelavama kogemuse.
Täiselektriline sõidurežiim EV on optimeeritud lühikeste sõitude ja linnaliikluse tarvis, pakkudes äärmiselt praktilist 693-kilomeetrist* kombineeritud sõiduulatust (elektriline sõiduulatus 40 km*). Režiim Hold on mõeldud akusse salvestatud elektri säästmiseks, kui te soovite seda hoida tulevaseks teekonnaks laadimisjaama haardeulatusest väljaspool. Samal ajal võimaldab režiim Hybrid teil maksimeerida jätkusuutlikkust ka kõige pikematel seiklustel, töötades koos nutika navigatsioonisüsteemiga, mis igal võimalikul juhul eelistab elektrimootori kasutamist. Pikematel teekondadel toetatakse elektrimootorit nutikalt V6-mootoriga, mis igal sõidul annab tulemuseks väikseima võimaliku heitmehulga sõiduulatuses järeleandmisi tegemata.
Kuhu iganes te sõidate, Bentayga Hybrid alustab automaatselt sõitu täiselektrilises režiimis, mistõttu kõik teekonnad algavad vaikuses ja heitmevabalt. See loob esimesest momendist peale täielikult haarava ja rahuliku reisikeskkonna.
* WLTP sõidutsükli andmed

Jõud kohtub elegantsiga

Bentley Bentayga Hybrid uhkeldab oivaliselt vormitud välimusega ja käsitööna valminud interjööriga, loomaks luksuslinnamaasturit, mis innustab avastusretki kõige otsesemas mõttes. Aukartustäratav esinduslikkus, mida täiendavad enesekindel olek ja silmatorkav võre, vihjab selle hämmastavale jõule ja võimetele, kuna reisijateruumi peened detailiahendused pakuvad võrdsel määral nii elegantsi kui ka mugavust.

Lehekülg viimati uuendatud: 19.10.2021