BENTAYGA AZURE

Bentayga Azure pakub ainulaadse disaini kõrval ka mugavuste uut taset. Auto on saadaval sujuva ja võimsa 4,0-liitrise V8-mootoriga ning kehtestab uued arusaamad linnamaasturite luksuse alal.

Luksuslinnamaasturi uus sisu

Luksus on üks asi. Kuid Bentayga Azure läheb palju kaugemale oma märkimisväärse hulga funktsioonidega, mis on mõeldud kõigi pardalolijate mugavuse ja heaolu tõstmiseks. See ultraluksuslik linnamaastur tõstab Bentley käsitöömeisterlikkuse uuele tasemele, ühendades tuntud käsitöövõtted uusima digitaaltehnikaga.

Auto võib olla nelja, viie või seitsme istekohaga. Ta suudab transportida teid ja teie reisijaid stiilselt ja ennenägematus mugavuses läbi linna, mööda maanteed või lisavarustusse kuuluva maastikupaketi olemasolul ka väljaspool teid. Põhivarustusse kuuluvate pakettidega City ja Touring on juhtimine pingevaba, kuhu iganes te suundute.

Disain

LIIKUMISE ELEGANTS 

Aukartustäratav, ent samas elegantne Bentayga Azure otse kiirgab esinduslikkust. Sädelev esivõre, kroomitud võred esikaitseraua alaosas ja kristallimotiividega maatriks-LED-esituled moodustavad kokku kauni särava eestvaate.

Külgvaate rafineeritud jooned paljastavad auto identiteedi – alates silmatorkavatest õhuavadest esitiibadel ja valguse-varjuga mängivatest küljekarpidest kuni iseloomulike Azure’i embleemide ning kütuse ja õli täiteavade Jewel-korkideni.

PILKUPÜÜDVAD VELJED

Ainulaadsed 22-tollised kümne kodaraga Azure’i veljed on loodud kinni püüdma juba põgusatki pilku. Need on eksklusiivselt saadaval ainult Azure’i mudelitele, valik sisaldab kolme oivalist viimistlusvarianti.

AVARUS JA VALGUS

Valgustatud läveliistud näitavad teile autosse sisenemisel teed, interjööri meeleoluvalgustus kuulub põhivarustusse. Kuna värvitoonid ja valguse tugevus on vastavalt soovidele muudetavad, aitab see teil lõõgastuda ja võimaldab mõne sõrmeliigutusega autos valitsevat atmosfääri muuta.

Interjöör ise on aga käsitöömeisterlikkuse tippklass alates tepitud rombimustriga nahkpolstrist kuni käsitsi viimistletud väärispuitpaneelideni. Valikuvõimaluste hulka kuuluvad kõrgläikega puitpinnad, kaasaegsed Open Pore-väärisvineerid ja tehnilised viimistlused nagu näiteks Dark Tint Diamond-Brushed Aluminium.

Mida lähemalt vaadata, seda rohkem paistab: alates eksklusiivsetest Azure-tikanditest ja kahevärvilisest soojendusega roolist ning lõpetades sportpedaalide ja põrandaid katvate pikakarvaliste mattidega. Isegi rombimustrilist nahka ehtivad tikandeid saab kohandada teie maitsele vastavaks.

Suutlikkus

Bentayga Azure on saadaval sujuva, ent võimsa 4,0-liitrise V8-bensiinimootoriga. Selle mootoriga läbib auto 0–100 km/h kiirenduse 4,5 sekundiga, enne kui saavutab tippkiiruseks 290 km/h. Nii võitegi oodata sundimatut suutlikkust igasugustes sõidutingimustes.

Adaptiivvedrustus Bentley Dynamic Ride on uuenduslik külgkaldevastane süsteem, mis vähendab maanteesõidul reisijateni jõudvat vibratsiooni, kuid hoiab auto kiirel kurvisõidul stabiilsemana. Tulemuseks on uskumatult sujuv kulgemine, mis pakub kõigile reisijaile lisamugavust.

Tehnika

ÜLIM MUGAVUS

Kuna esiistmete mugavuspakett paigaldatakse autole põhivarustusena, saavad mõlemad esiistmed tuulutuse, kuue režiimiga massaažifunktsiooni ja komfortpeatoed, lisaks on istmepadja ja seljatoe küljed reguleeritavad.

Põhivarustusse kuulub ka pakett Touring mitmete juhiabisüsteemidega nagu adaptiivne püsikiirushoidik, sõiduraja tuvastamise süsteem, esiklaasinäidik ja öönägemiskaamera – kõik need sobivad täiuslikult sujuvatele ja pingevabadele reisidele.

Lisana saadaolev Bentley Rear Entertainment lisab esiistmete seljatugede tagaküljele kaks 10,1-tollist puutetundlikku ekraani, võimaldades teise rea istujatel kuvada voogedastuse kaudu sinna oma mobiilseadmetest pärit sisu või HDMI-liidese kaudu ühendada ekraaniga kasvõi mängukonsoole.

Tagareisijad saavad nautida tõeliselt luksuslikku teekonda, paljuski tänu puutetundliku ekraaniga kaugjuhtimispuldile TSR, mida võib kasutada mitmesuguste auto funktsioonide haldamiseks alates helisüsteemist ja lõpetades kliimaseadmega.

HÄDAVAJALIKUD TEENUSED

Autol on olemas Android Auto* ja Apple CarPlay** (nii juhtmega kui ka juhtmeta), mille vahendusel teie saate oma nutitelefoni hõlpsasti pardasüsteemidega integreerida ning pruukida selliseid ühenduvusteenuseid nagu sisseehitatud WiFi-kuumkoht ja veebiraadio. Lähemalt Bentley ühenduvusteenuste kohta.

* Android on Google LLC kaubamärk
** Apple CarPlay on registreeritud kaubamärk, mille omanik on Apple Inc.

KAUGJUURDEPÄÄS

My Bentley mobiilirakendusega saate kontrollida auto tulede, lukkude ja akende seisundit, kus te ise iganes ka viibite. Rakendus aitab teil ka autot üles leida, kui te olete parkimiskoha unustanud ning see annab teile märku, kui autot on teie teadmata liigutatud.

Isikupärastamine

TEIE ENDA LOOMING

Teie Bentayga Azure’i välimuse isikupärastamise võimaluste hulka kuulub paketi Styling – elegantsete süsinikkiust valmistatud keredetailide – lisamine. Pakett Blackline astub veel sammu kaugemale, asendades kõik läikivad kroomitud välisdetailid mustadega. Aga olemas on ka võimalus liikuda äärmuseni vastupidises suunas ning viimistleda kõik auto esiosa detailid kiiskava kroomiga.

Auto sisemuse kujundamisel saab käiku lasta kogu Bentley värviliste nahkade ja mitmetooniliste kombinatsioonide arsenali. Pakett Leather toob reisijateruumi nahkpolstrit veelgi juurde, nahaga kaetakse isegi lagi.

Pakett Mulliner Colour aga annab teie käsutusse kaheksa täiendavat värvi interjööri tepingute ja aktsentide tarvis.

PIIRAMATUD VÕIMALUSED

Parima luksuslinnamaasturi loomiseks on teie käsutuses tohutu valik kõikvõimalikke lisasid. Need ulatuvad audiofiilidele sobivast 20 kõlariga helisüsteemist Naim for Bentley kuni kokkuklapitavate piknikulaudade ja Bentley Rear Entertainmenti 10,1-tolliste ekraanideni esiistmete seljatugedes, pakkudes tagaistujatele veelgi enam luksust.

Lehekülg viimati uuendatud: 17.04.2023