Automobili Lamborghini NFT teekond jätkub

Stardiloendus kaheksa kuud vältava programmi „The Epic Road Trip“ alguseni: välja lastakse uued kollektsioneeritavad Lamborghini unikaaltõendid (NFT)

Pärast kaht eelmist edukat NFT-projekti on Automobili Lamborghini koostöös NFT PRO™ ja INVNT.ATOM™-iga alustanud virtuaalset reisi, mis algab Kuult, läbib ilmaruumi ja jätkub tuntud kohtades üle kogu maailma.

Selles uues seikluses on Lamborghini supersportautod unustamatud peategelased kohtades, mida reisija saab külastada ja avastada, kogudes kaheksa kuu jooksul kuni märtsini 2023 iga kuu uusi NFT-sid. Kollektsioon koosneb neljast NFT-st, mis lastakse välja iga kuu neljal järjestikusel päeval ja mida saab osta ainult 24 tunni jooksul. Neljas NFT on saadaval piiratud koguses – seda on vaid 63 eksemplari. Kampaania lõpus saavad ainult need, kes on omandanud kõik igas kuus välja antud NFT-d (kas kolm tavalist NFT-d või kolm tavalist pluss piiratud väljaanne), spetsiaalse NFT.

Et premeerida lojaalsust kampaania ajal, jagatakse muid eksklusiivseid üllatusi, sealhulgas Lamborghini Centro Stile'i kampaania „The Epic Road Trip“ jaoks toodetud digitaalne kunstiteos neile, kes ostavad kaks täielikku igakuist kollektsiooni. Neile, kes on omandanud esimese nelja kuu NFT-d, antakse võimalus osaleda erilisel ringkäigul Sant'Agata Bolognese peakorteris.

„Alates 1963. aastast, st oma asutamisaastast, on Automobili Lamborghini alati olnud esirinnas, näidates seda oma supersportautodega, mis on jätkuvalt laste ja täiskasvanute unistuste peategelased kogu maailmas. Kaasaegse kollektsioneerimise virtuaalsesse maailma sisenemine koos NFT-dega on selle unistuse loomulik edasiarendus,“ ütles Automobili Lamborghini turundusdirektor Christian Mastro. „NFT-d on uus, ebatraditsiooniline ja eksklusiivne pakkumine, mis sillutab teed nooremate põlvkondade uuele väljendusviisile.“

„Lamborghini püsikliendid ja krüptoraha fännid on üllatunud sellest järgmisest seeriast, mis kulmineerub väga erilise paljastusega järgmise aasta märtsis,“ märkis NFT PRO™ tegevjuht, Lamborghini käivitamise partner ja Web3 tarbijate kaasamise asjatundja Christian Ferri. „Meil on rõõm jätkata koostööd Lamborghiniga, pakkudes seda tõeliselt eksklusiivset NFT-de kollektsiooni.“

Esimene neljast NFT-st koosnev seeria lastakse välja alates 8. augustist 2022 veebilehel nft.lamborghini.com.

Lehekülg viimati uuendatud: 04.10.2022