Ajalugu jätkub – kauaoodatud Bentley viies mudel

  • Bentley viies mudel avalikustatakse teisipäeval, 10. mail kell 14:30 Eesti aja järgi
  • 24 miljardit võimalikku interjöörivarianti
  • Uued lennukiistmed (Airline Seat Specification) koos maailma esimese kliimatuvastussüsteemi ja erakordsete seadistamisvõimalustega

Bentley avalikustab oma luksusautovaliku viienda mudeli teisipäeval, 10. mail kell 14:30 Eesti aja järgi. Isikupärastamisvõimalused on sellel laiemad kui kunagi varem, ainuüksi sisekujunduses saab valida 24 miljardi ainulaadse variandi vahel ning need kõik valmivad käsitööna Bentley süsinikuneutraalses tehases Inglismaal Crewe’is.

Saadaoleva varustuse hulgas on ka uued Bentley lennukiistmed. Need 22 suunas reguleeritavad istmed on kõige täiuslikumad, mida kunagi autodesse paigaldatud. Esimest korda maailmas on kasutusel automaatne kliimatuvastussüsteem ja täiustatud seadistamistehnika, mis sisaldab kuues piirkonnas kokku 177 üksikut võimalust kehale mõjuvat survet muuta.

Bentley rombimustriga valgustus, kus valgus paistab läbi pehmes uksepolstris asuvate väikeste avade, näitab samal ajal, kuidas tehnika ühendamisel kaasaegse käsitööga saadakse luksuslikest materjalidest modernne disain. Valgustuse eest hoolitsevad valgusdioodid (12 kummaski esiukses, 22 kummaski tagaukses), mille valgus jõuab salongi nahkpolsterdusse tehtud pisikeste, 1-millimeetrise läbimõõduga avade kaudu.

Bentley äratuntavad rombimustriga tepingud, mida tellib järjest rohkem kliente, on saanud uudse tõlgenduse tänu dramaatilisele ja kaasaegsele uuele disainile. Teostus tundub lihtne, kuid selle taga olev erakordne tähelepanu pisiasjadele kehastab kõike, mis Bentley interjöörides ainulaadset.

Autos pakutava heaolu uue mõõtmega troonib uus mudel uhkes luksuses oma valiku tipus ja pakub enneolematult laia võimete ja võimaluste skaalat – enam, kui keegi kunagi varem pakkunud.

Lehekülg viimati uuendatud: 04.10.2022